Тектоніка почуттів

16 вересня 2018, Нд. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 60 грн.
від 60 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Тектоніка почуттів"?

1. Прем'єра в Одеському російському театрі.
2. Постановка за п'єсою сучасного класика.
3. Пристрасті на сцені вирують і киплять!

У Російському театрі – прем'єрний спектакль! На вас чекає неймовірна історія кохання у 2-х діях! Постановка за п'єсою Еріка-Еммануеля Шмітта, французького та бельгійського драматурга.

Це один з останніх творів сучасного класика, чиї творіння були переведені в десятках країнах світу. Діана Помрей – щаслива парижанка, у якої є все, що необхідно для безтурботного життя: успішна кар'єра, ефектна зовнішність і, що важливо, щиро відданий їй і гаряче коханий красень-чоловік. На перший погляд, ніщо не віщувало бурі. Проте все змінюється в одну мить! І всі герої історії виявляються в божевільному вирі перипетій.

Несподівана ідея, раптовий розрив, смертельний діагноз, порочна професія, таємна змова, підступна омана, обман, ефектне викриття... Чи варто говорити, що на вас чекає непередбачувана розв'язка? Дія постановки подібна тектонічним коливанням грунту! Але на ці катаклізми варто подивитися! Дотепні, тонкі і витончені діалоги – ще одна родзинка вистави. Чекаємо на вас на любовній історії, яку забути неможливо!

Схожі події

Євгеній Онєгін 27 червня 18:30, Чт Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 27 червня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати мадам Батерфляй 29 червня 18:30, Сб мадам Батерфляй Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. мадам Батерфляй Вже не хочу 29 червня мадам Батерфляй Одеський театр Опери та Балету Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019 Лебедине озеро 08 липня 19:00, Пн Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 08 липня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати