Тектоніка почуттів

16 вересня 2018, Нд. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 60 грн.
від 60 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Тектоніка почуттів"?

1. Прем'єра в Одеському російському театрі.
2. Постановка за п'єсою сучасного класика.
3. Пристрасті на сцені вирують і киплять!

У Російському театрі – прем'єрний спектакль! На вас чекає неймовірна історія кохання у 2-х діях! Постановка за п'єсою Еріка-Еммануеля Шмітта, французького та бельгійського драматурга.

Це один з останніх творів сучасного класика, чиї творіння були переведені в десятках країнах світу. Діана Помрей – щаслива парижанка, у якої є все, що необхідно для безтурботного життя: успішна кар'єра, ефектна зовнішність і, що важливо, щиро відданий їй і гаряче коханий красень-чоловік. На перший погляд, ніщо не віщувало бурі. Проте все змінюється в одну мить! І всі герої історії виявляються в божевільному вирі перипетій.

Несподівана ідея, раптовий розрив, смертельний діагноз, порочна професія, таємна змова, підступна омана, обман, ефектне викриття... Чи варто говорити, що на вас чекає непередбачувана розв'язка? Дія постановки подібна тектонічним коливанням грунту! Але на ці катаклізми варто подивитися! Дотепні, тонкі і витончені діалоги – ще одна родзинка вистави. Чекаємо на вас на любовній історії, яку забути неможливо!

Схожі події

Вистава Чужі. Театр вух 02 лютого 19:00, Сб Вистава Чужі. Театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. Театр вух Вже не хочу 02 лютого Вистава Чужі. Театр вух Будинок архітектора Придбати Winterra. Легенда казкового краю Winterra. Легенда казкового краю 11 Подiй Winterra. Легенда казкового краю 12.01 - 20.01.2019 Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 1.02 - 02.02.2019 Чорний квадрат. Ти моє все 19 лютого 19:30, Вт Чорний квадрат. Ти моє все Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Ти моє все Вже не хочу 19 лютого Чорний квадрат. Ти моє все Bel etage Придбати