10 листопада 2018, Сб. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 650 грн.
від 650 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт гурту Teleman?

1. Teleman уперше з концертом в Україні у рамках Selector Live
2. Один із найцікавіших британських гуртів останнього часу
3. Презентація нового альбому, під ритмічні електронно-гітарні звуки якого так добре танцювати

Британський гурт Teleman уперше виступить в Україні у київському клубі Bel’ Etage 10 листопада в рамках серії концертів Selector Live.

Хоч Teleman існують із 2012 року, їхня історія почалася задовго до цього. Томас Сандерс (вокал/гітара) та його брат Джонні (клавішні) знайомі з басистом Пітером Каттермоулом понад 20 років. Протягом восьми років вони були ядром популярного інді-поп гурту Pete and the Pirates, а згодом змінили тактику і створили Teleman з барабанщиком Гіро Амамія.

Гурт був спеціальним гостем турів Metronomy, Maximo Park, Kaiser Chiefs та Franz Ferdinand. У 2016 році Teleman відкривали концерти туру Belle and Sebastian.

На початку вересня Teleman випустили свою третю студійну платівку Family of Aliens. На відміну від своїх попередників, цей альбом створений із вільнішим та більш колаборативним підходом до написання та запису музики. Наповнений новими електронними текстурами та гострою лірикою, він пропонує слухачам солідну колекцію відмінних поп-пісень та чіпких мелодій.

За словами Сандерса, гурт став "дивною родиною. У процесі роботи над останнім альбомом я зрозумів, як сильно ми залежимо один від одного. Іноді ми сваримося, але якби ми у всьому погоджувалися, ми б ніколи не створили нічого цікавого".

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати