24-pay-mark Created with Sketch.

ТЕЛЕПОРТ в Новий Рік 2018

31 грудня - 01 січня 2018 22:00-07:00
Телецентр "Олівець" Київ, вул. Мельникова, 42
від 499 ₴
від 499 ₴

Галерея

Про подiю

У Києві на одній з найбільш незвичайних локацій пройде новорічна вечірка Телепорт для шанувальників електронної музики.

7 актуальних виконавців запальної електроніки, 3D-меппінг і спецефекти, дощ з метафану, особливі привітання від відомих українських виконавців - і все це на найбільш загадковому і недоступному майданчику Києва. Таким буде Телепорт в Новий Рік 2018!

Вперше за 26 років свого існування "Олівець" буде відкритий не тільки для працівників телебачення, а для всіх власників квитка на вечірку!

Усередині телецентру розташовується неймовірних розмірів вестибюль з драбинами, терасами, містками і галереями. Саме тут, в приміщенні з кафедральним стелями висотою в п'ять поверхів і площею 1600 квадратних метрів, відбудеться наше новорічне шоу! Стіни перетворяться в обшивку космічного корабля і віднесуть в міжгалактичний політ, а гігантські колони стануть майданчиком для віджеїнга. Танцпол і сцена також будуть влаштовані досить незвично - по колу. Внизу розмістяться 2 величезних бару, тематичні фотозоні, гардероб і кінозал.

До такого незвичайного місця підібраний відповідний цікавий лайн-ап. Відмовившись від хауса і техно, зо заполонили все, перевагу віддано позажанровій електроніці від Morphom, LemOjOvie, Marsbeing, Kulakostas, Polygrim, Hindu та Danielyan.

Кількість квитків обмежена локацією. На вечірку зможуть потрапити всього 1500 чоловік. Перші 500 квитків за акційною ціною - 399 гривень!

Вікове обмеження 18+