24-pay-mark Created with Sketch.

Tember Blanche

18 листопада 2023, сб. 18:00
Poplavok Music Hall Дніпро, вулиця Січеславська Набережна, 7
від 400 грн.
від 400 грн.

Про подiю

Концерти Tember Blanche в українських містах відбудуться з 18 листопада по 24 листопада 2023 року.

Чому варто піти на концерт Tember Blanche?

  1. Яскраві представники сучасної української музики.
  2. Спеціальна концертна програма з найвідоміших пісень гурту.
  3. Найатмосферніший вечір сезону.

Tember Blanche з концертом у вашому місті

Tember Blanche – популярний інді-поп дует з Києва. Авторкою та солісткою гурту є Олександра Ганапольська. Саундпродюсер та гітарист гурту – Владислав Лагода. Одного разу влітку 2019-го Саша і Влад познайомились біля київського оглядового колеса. Знайомство вилилось у творчий (і не тільки) тандем.

Відчуття світла і тепла від мелодійної творчості Tember Blanche

Харизматичний і талановитий дує підготував для всіх своїх шанувальників і тих, хто тільки планує знайомство з творчістю Tember Blanche, особливу програму. До неї увійдуть найщиріші та найбільш атмосферні пісні гурту. Не пропустіть! До зустрічі!

Де купити квитки на концерт Tember Blanche?

Поспішайте замовити квитки собі та друзям на сайті Concert.ua.

Артисти

Схожі події

Harry Potter: Музика з кіносаги у виконанні оркестру 17 грудня 19:00, нд Harry Potter: Музика з кіносаги у виконанні оркестру Київ, Будинок Кіно від 390 грн. Harry Potter: Музика з кіносаги у виконанні оркестру Вже не хочу 17 грудня Harry Potter: Музика з кіносаги у виконанні оркестру Будинок Кіно Придбати Grandma's Smuzi 04 грудня 18:30, пн Grandma's Smuzi Чернівці, Чернівецька філармонія від 400 грн. Grandma's Smuzi Вже не хочу 04 грудня Grandma's Smuzi Чернівецька філармонія Придбати ТНМК. Новий Вертеп 05 грудня 19:00, вт ТНМК. Новий Вертеп Луцьк, РЦ «Промінь» від 300 грн. ТНМК. Новий Вертеп Вже не хочу 05 грудня ТНМК. Новий Вертеп РЦ «Промінь» Придбати BAH.ROMA 12 грудня 19:00, вт BAH.ROMA Київ, Bel etage від 400 грн. BAH.ROMA Вже не хочу 12 грудня BAH.ROMA Bel etage Придбати