Олена Темнікова

16 листопада 2018, Пт. 20:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 500 грн.
від 500 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Олени Темнікової?

1. Наживо поспілкуватися з однією з найбільш затребуваних поп-артистів на просторах СНД.
2. Розчинитися в атмосферних хітах співачки і насолодитися новим альбомом TEMNIKOVA 3: Не модные.
3. Відчути себе частиною грандіозного свята і шоу світового класу.

16 листопада в Stereo Plaza - нереально харизматична і талановита Олена Темнікова з унікальним шоу! Не пропустіть головний музичний івент сезону!

У виконанні вашої улюбленої артистки прозвучать відомі хіти і треки з нового альбому TEMNIKOVA 3: Не модные. Буде жарко, незважаючи на прохолоду осіннього вечора. Тримайтеся і готуйтеся до енергетичного шквалу на ім'я Олена Темнікова! «Импульсы», «Ревность», «Вдох», «Давай улетим», «Не обвиняй меня» - ці та багато інших пісень вже дуже хочуть почути тисячі шанувальників яскравої співачки.

Очікування мучить і водночас робить прийдешню зустріч особливо хвилюючою і повної живих вражень. Глядачі поринуть у неймовірно красивий і ритмічний світ творчості Олени Темнікової. Надсучасне шоу, в якому реалізується новітня візуально-звукова концепція, зарядить драйвом і підкорить своєю міццю.

Ви прийдете, щоб вільно кружляти в нестримному вирі на концерті Олени Темнікової? О, - це обов'язково буде! Навіть не сумнівайтеся! За два роки сольної кар'єри Олена Темнікова встигла стати «Співачкою року», найбільш прослуховуваною ВКонтакті, символом вишуканого стилю, улюбленицею мільйонів. Побачимося!