24-pay-mark Created with Sketch.

Tequilajazzz

22 вересня 2021, ср. 21:00
Music Pub "Pepper's Club" Київ, вул. Московська, 8, корпус 7
від 390 грн.
від 390 грн.

Галерея

Про подiю

Tequilajazzz у Києві! Чекаємо на вас 2021-09-22 в 21:00 на локації Music Pub "Pepper's Club", Київ.
Ви можете придбати квитки на Tequilajazzz на Concert.ua онлайн.Одна з головних альтернативних груп 1990-х Tequilajazzz з сольною програмою на сцені нового Pepper`s Club!

Про Tequilajazzz уже давно згадують, додаючи епітети «великі» (з легкої руки Бориса Гребенщикова) і «культові». А вони все ще не вважають себе авторитетами у світі року. 

Їх обожнюють за граничну чесність і інтимність, сховану за грувом та експресивними гітарами.

«Те, що ми робимо, це скоріше інді-поп. Ми нікому нічого не винні, цілком independent-формація. Якщо захочеться, будемо взагалі грати музику в стилі диско. Але це все одно буде інді-диско». © Tequilajazzz/Євген Федоров.

22-го вересня насолоджуємось фірмовим стилем, качовим звуком та камерним спілкуванням з легендарними артистами.

Схожі події

Світла класика при свічках 11 грудня 18:00, нд Світла класика при свічках Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Світла класика при свічках Вже не хочу 11 грудня Світла класика при свічках Будинок Кіно Придбати Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ 16 грудня 18:00, пт Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 1450 грн. Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Вже не хочу 16 грудня Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Stereo Plaza Придбати Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс 10 грудня 16:00, сб Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Вже не хочу 10 грудня Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс КВЦ PARKOVY Придбати Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен 21 грудня 19:00, ср Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Київ, Будинок архітектора від 200 грн. Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Вже не хочу 21 грудня Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Будинок архітектора Придбати