10 березня 2020, Вт. 19:00
!FESTrepublic Львів, вул. Старознесенська, 24-26
від 740 грн.
від 740 грн.
Обрати квиток

Про подiю

The 69 Eyes везуть ювілейний тур і новий альбом у Львів

Цей рік став ювілейним для The 69 Eyes - група вже тридцять років на сцені, проте вони жодним чином не зменшують темп. У травні музиканти анонсували альбом West End, який вийде 13 вересня 2019, і збираються в тур. Однак це буде не просто тур в підтримку альбому, а велике святкування 30-ої річниці колективу. На відміну від багатьох груп, які до таких дат випускають збірки свого кращого творчості, The 69 Eyes випускають альбом абсолютно нових треків. Тому в цьому турі шанувальники почують не тільки відомі пісні - Lost boys, Brandon Lee, Dance d`Amour, Never Say Die, Betty Blue, Perfect Skin, Gothic Girl - але і свіжий новий матеріал. «Ми готуємося поїхати в тур на чотири роки, тому не дивуйтеся, якщо ми будемо грати в країнах і на континентах, на яких давно не грали», говорить Jyrki 69.

The 69 Eyes - легендарна готик-рок-група з Фінляндії, яка продала мільйони альбомів. Їх музичний стиль описують як зважену суміш темряви готичного року і гітарного рок-н-ролу. Їх першим записом, що отримала статус золотої, став сингл Gothic Girl, але на рахунку групи ще чимало золотих і платинових альбомів.

Альбом West End для The 69 Eyes - вже дванадцята пластинка. Нові треки записані за участю таких висококласних артистів як Дані ФІЛТО з Cradle of Filth, Wednesday13 і Калико Купер з Beastö Blancö. Одинадцять пісень лонгплею - це рок-гімни, повні тяжкості, макабричних моментів «memento mori» і чорного гумору. Цей альбом - це танець групи в руїнах нашого світу. Першим синглом альбому став трек 27 and done.

Артисти