THE BAYLORS PROJECT

21 листопада 2019, Чт. 20:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 390 грн.
від 390 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Jazz Weekend — чотири вечори музичного щастя

Jazz Weekend у культурному центрі Freedom Hall — головна музична подія листопада 2019 року.

На сцені одного з найкращих концертних залів країни в рамках Jazz Weekend виступлять світові зірки, що представляють jazz, smooth jazz, jazz funk і jazz fusion.

Кожен день Jazz Weekend буде насичений крутою музикою, міцними напоями, гарячим станом душі і довгоочікуваними зустрічами з геніальними музикантами світової музичної еліти.

Музичне ком’юніті української столиці зануриться у безмежний jazzовий світ.

Колишній барабанщик легендарного гурту Yellowjackets Marcus Baylor і його чарівна дружина Jean презентують київським меломанам The Baylor Project.

Дебют The Baylor Project відбувся в 2013 році в Smoke Jazz Club. Потім пішли яскраві виступи в Blue Note, Apollo Music Café і Blues Alley у Вашингтоні, за якими були запрошення на головні джазові фестивалі США і Європи.

Альбом The Baylor Project під назвою The Journey в 2018 році був двічі номінований на Grammy в номінаціях «Best Jazz Vocal Album» та «Best Traditional R & B Performance».

«Ми хочемо надихати, вселяти надію і, в кінцевому рахунку, ліквідувати розрив між поколіннями в нашій культурі», — каже Marcus Baylor.

Подружжя Baylor духовно пов’язані один з одним! Вони віртуозні! Вони зачаровують слухачів! Вони викликають захват!

Не пропусти!