The best of Hans Zimmer

18 січня 2020, Сб. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

The best of Hans Zimmer у Києві! Чекаємо на вас 2020-01-18 в 19:00 на локації Центральний будинок офіцерів, Київ.
Ви можете придбати квитки на The best of Hans Zimmer на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


Чому варто піти на концерт The best of Hans Zimmer?

1. Поєднання живої музики професійного духового орестру з візуальним рядом на екрані
2. Запальний та емоційний підбір саундтреків у програмі
3. Найкраще із двох програм оркестру із саундтреками Ганса Ціммера, які користуються шаленим попитом у публіки.

Музичний світ Ганса Ціммера — безмежний. Ганс Ціммер — найкращий із сучасних композиторів Голівуду.

Починаючи від стрічки «Людина дощу», фільми з його музикою — найпопулярніші кіношедеври. Всю його музику складно виконати у програмі одного концерту. Зокрема, у концерті звучатимуть с аундтреки до фільмів «Гладіатор», «Пірати Карибського моря», «Темний лицар», «Інтерстелар» та до мультфільму «Король Лев», які стали найулюбленішими серед глядачів в історії всього кінематографу. Адже, програма цього концерту відтворює назву «Ганс Ціммер. Найкраще».

Музика Ганса Ціммера вражає емоційною чуттєвістю та ефектністю звучання, які дозволяють глядачу стати майже співучасником подій кожного кінофільму. Перегляньте на екрані фрагменти із ваших найулюбленіших фільмів, музику до яких написав Ганс Ціммер. Запевняємо, живий звук саундтреків Ціммера у виконанні Національного академічного духового оркестру України занурить вас у світ неперевершених кінострічок. Переконайтесь особисто!