The Bohemians

16 березня 2019, Сб. 19:00
Одеська обласна філармонія Одеса, вул. Буніна, 15
від 280 грн.
від 280 грн.

Про подiю

The Bohemians "Night of Queen"

Всесвітньо відоме триб'ют-шоу групи Queen - The Bohemians з програмою з кращих хітів групи Queen 16 березня в Одесі! The Bohemians - група, створена в 1996 році, яка виступає в Великобританії, Європі і по всьому світу, визнана найбільш захоплюючим триб'ют-шоу Queen в світі. У програмі шоу найвідоміші хіти збірки Greatest Hits, I і II. Програма шоу буде складатися з 2 частин. Перша - культове виступ групи Queen на стадіоні «Уемблі» в 1986 р The Bohemians увірвуться на сцену під звуки пісень One Vision і A Kind of Magic. Будуть представлені всі хіти, від ранніх фортепіанних і гармонійно важких шедеврів Killer Queen і Do not Stop Me Now, до пізніших, що запам'ятовуються поп-гімнів вісімдесятих.

Друга година буде присвячений пізнім хітам групи Queen - I Want it all, The Show must go on, The haunting, Days of our Lives. Приголомшлива пісня Breakthru буде вступом для цієї частини програми. Далі буде музика знаменитого виступу Live Aid і, звичайно ж, неймовірна Bohemian Rhapsody. В кінці Ви не зможете втриматися на своїх місцях, культові We Will Rock You і We Are The Champions змусять Вас співати, танцювати і аплодувати разом з The Bohemians! A Night of Queen від The Bohemians - потужний заряд емоцій, драйву, божевільною енергії і яскравих вражень!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Літні симфонії -10% на кожен 02 червня 19:00, Нд Літні симфонії Київ, КВЦ Парковий від 290 грн. Літні симфонії Вже не хочу 02 червня Літні симфонії КВЦ Парковий Придбати Гра престолів 2 -25% 30 березня 19:00, Сб Гра престолів 2 Київ, Палац Україна від 200 грн. Гра престолів 2 Вже не хочу 30 березня Гра престолів 2 Палац Україна Придбати