16 червня 2018, Сб. 20:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

The Cancel у Києві - фото №1 picture
The Cancel у Києві - фото №2 picture
The Cancel у Києві - фото №3 picture
The Cancel у Києві - фото №4 The Cancel у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт The Cancel?

1. The Cancel - це унікальна можливість почути музичний напрям, що з'єднує абстрактний інструментальний хіп-хоп та ню-джаз.
2. Це атмосфера якісного пульсуючого біту та магія звуку живих інструментів: саксофона, клавіш і контрабаса разом з класичним басом і електрогітарою.
3. Уникальна можливiсть послухати самобутню музику.

The Cancel x Band розкажуть дивну історію містичного детектива Крістофера Орфеуса під, вже добре знайомі, джазові та хіп-хоп мотиви інструментальної музики, представивши новий альбом CASE. 16 червня у Зеленому Театрi.

"...це історія одного курйозного Випадку, з котрим детективові Крістоферу Орфеусу довелось мати справу. З тих пір пройшло багато часу, і я абсолютно впевнений, що не існує смертної людини, котра зможе розповісти вам цю історію, окрім мене. Між іншим, дуже скоро я й сам буду мертвий, і вірте чи ні, цей факт вже не турбує мене: я знаю забагато і бачив забагато зим в своєму житті.

Детектив Орфеус не був звичною людиною, і я припускаю, що він був кимось назразок містика. Він казав, що кожна людина носить маску (або й навіть дві) і його завданням є зняти цю річ з їхніх обличь.

Незважаючи на те, що ми розплутали разом стільки справ, всі його секрети є досі дуже незрозумілими для мене і я не можу знайти зміст в хоча б половині з них. Орфеус казав, що із певної делікатної причини йому не можна описати історію того випадку словами, тому він дав мені цей запис і наказав мені щонайшвидше вшиватись з міста. Він сказав, що наші життя в небезпеці і пробурмотів щось дивне про контроль та його втрату над силою. Він сказав, що я отримаю повідомлення щойно ввімкну касету. І я увімкнув її, і там була якась музика, що звучала, як джаз..."

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Too Many Zooz 22 серпня 20:00, Ср Too Many Zooz Зелений Театр, Київ від 590 грн. Too Many Zooz Вже не хочу 22 серпня Too Many Zooz Зелений Театр Придбати Джаз на пляжі Джаз на пляжі 5 Подiй Джаз на пляжі 16.08 - 13.09.2018 мачете 23 серпня 20:00, Чт мачете Літній театр Морвокзал, Одеса від 200 грн. мачете Вже не хочу 23 серпня мачете Літній театр Морвокзал Придбати