The Chemical Brothers

15 червня 2019, Сб. 20:00
Міжнародний Виставковий Центр Київ, Броварський проспект, 15
від 899 грн.
від 899 грн.

Галерея

The Chemical Brothers у Києві - фото №1 The Chemical Brothers у Києві
The Chemical Brothers у Києві - фото №2 The Chemical Brothers у Києві афіша
The Chemical Brothers у Києві - фото №3 The Chemical Brothers у Києві квитки
The Chemical Brothers у Києві - фото №4 The Chemical Brothers у Києві на concert.ua
The Chemical Brothers у Києві - фото №5 The Chemical Brothers у Києві фото
The Chemical Brothers у Києві - фото №6 The Chemical Brothers у Києві піти
The Chemical Brothers у Києві - фото №7 The Chemical Brothers у Києві дивитись
The Chemical Brothers у Києві - фото №8 The Chemical Brothers у Києві піти
The Chemical Brothers у Києві - фото №9 The Chemical Brothers у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт The Chemical Brothers?

1. Найбільш очікуваніше електронне live-шоу 2019 року.
2. Неймовірні візуалізації, які підкорили мільйони сердець у всьому світі.
3. Перший сольний концерт групи в України за останні 12 років.

The Chemical Brothers у Києві!

15 червня 2019, МВЦ, легендарні британці з новим альбомом "No Geography'’. Вони назавжди змінили уявлення про те, як має виглядати live-шоу електронної групи. Їх концерти - це повне занурення в аудіовізуальне дійство, яке тримає публіку до самого фіналу.

Розпочавши свою кар’єру у невеликих лондонських клубах, вони дуже швидко перемістилися на верхні рядки афіш найбільших фестивалів світу. Музиканти завжди залишалися вірними своїй ідеї - живе шоу повинно створювати власний аудіовізуальний простір, яке не хочеться залишати. Багато років перформанси The Chemical Brothers, спродюсовані візуальними художниками Адамом Смітом та Маркусом Ліоллом, вводять аудиторію в стан трансу та ейфорії у всьому світі.

“Візуальний досвід є важливою складовою електронної музики. Він тепер має бути настільки масштабним, щоб люди відчували його нутром.” - стверджує Маркус Ліолл.

Вплив The Chemical Brothers на електронну музику важко переоцінити. Шість їх альбомів в різні часи досягали №1 у британських чартах, а їх альбоми та сингли продаються багатомільйонними тиражами. The Chemical Brothers - перші серед електронщиків отримали нагороду Grammy, за трек Block Rockin’ Beats (всього за свою кар’єру “брати” отримали 4 Grammy).

Дев’ятий альбом “хіміків” “No Geography” вийде вже весною 2019 року і буде включати в себе сингл Free Yourself, який вже встиг стати улюбленим серед меломанів, під який вони відплясували на літніх фестивалях минулого року. Також у альбом увійде зовсім свіжий трек МАН, який був чудово сприйнятий фанатами групи. Їх нове шоу - це, як завжди, неймовірні дивовижні візуалізації, суперхіти, під які весь світ танцює останні двадцять років, а також цілковито нові треки, які гарантовано задаватимуть тон і ритм на всіх вечірках планети цього літа.

Пропустити виступ The Chemical Brothers - означає пропустити найкращий електронний перформанс цього літа!

Схожі події

МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ 17 липня 20:00, Пт МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Вже не хочу 17 липня МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 18 липня 20:00, Сб Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 18 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 SOLD OUT 24 липня 20:00, Пт ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 1000 грн. ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Вже не хочу 24 липня ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати SunSay. Літній концерт на терасі 30 липня 19:00, Чт SunSay. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 400 грн. SunSay. Літній концерт на терасі Вже не хочу 30 липня SunSay. Літній концерт на терасі D12 Придбати