24-pay-mark Created with Sketch.

The Curly

21 жовтня 2023, сб. 19:00-21:00
Mezzanine Київ, вул. Нижньоюрківська, 31
від 400 ₴
від 400 ₴

Про подiю

Перший сольний концерт The Curly у Києві

The Curly – музикант, що створює гармонійну суміш аренбі, хіп-хоп та хаус звучання. Разом із цікавою лірикою це додає його пісням романтичне відчуття легкості й тепла.

Менш ніж за рік The Curly встиг зачарувати слухачів не тільки своєю музикою, а й яскравими вайбовими виступами у Києві, Львові та Тернополі. Лайви артиста лунали на фестивалях Брудний Пес, ДоброФест, Black Beats Showcase, PIDPAL, а також на івентах Vertuha, Kyiv Code, ОЛРАЙТ, В гості, Бешкет, Реверс та інших.

Цього року The Curly опублікував перший ЕР «Сумнівна терапія» та спільний альбом з To Eternity «Теорія Любові». Його пісні регулярно звучать на радіо, а позитивні та грувові мотиви не залишають шансів всидіти на місці.

Сольний концерт The Curly – це можливість вперше почути виступ артиста з живим бендом та зануритися у неповторну атмосферу добра та любові. Окрім того, The Curly презентує свій дебютний сольний альбом.

Схожі події

Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Київ, Палац спорту від 549 ₴ Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Палац спорту Придбати МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] 21 вересня 15:00, сб МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Львів, Event Hall на !FESTrepublic від 590 ₴ МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Вже не хочу 21 вересня МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Event Hall на !FESTrepublic Придбати NIKOW. ДНІПРО - СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ 04 серпня 20:30, нд NIKOW. ДНІПРО - СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ Дніпро, Best River Resort BARTOLOMEO від 690 ₴ NIKOW. ДНІПРО - СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ Вже не хочу 04 серпня NIKOW. ДНІПРО - СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ Best River Resort BARTOLOMEO Придбати