The Dire Straits Experience

3 грудня 2018, Пн. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

The Dire Straits Experience у Києві - фото №1 picture
The Dire Straits Experience у Києві - фото №2 picture
The Dire Straits Experience у Києві - фото №3 picture
The Dire Straits Experience у Києві - фото №4 picture
The Dire Straits Experience у Києві - фото №5 picture
The Dire Straits Experience у Києві - фото №6 picture

Про подiю

За технічними причинами концерт Dire Straits Experience, запланований на 3 грудня 2018 року в палаці «Україна», переноситься на 9 квітня 2019 року до Жовтневого палацу.

Це буде абсолютно нова програма, доповнена хітами, яких не було в попердніх концертах, насичена візуальними ефектами та надсучасною сценографією.

Всі раніше придбані квитки підлягають обміну до 30 березня 2019 року на рівнозначні по ціні та розміщенню. Щодо обміну та інших питань просимо писати сюди.

Перепрошуємо за незручності.

Чому варто піти на концерт The Dire Straits Experience?

1. Дві з половиною години хітів
2. Скажена енергія року
3. Фірмове звучання від музикантів світового рівня

Через два роки The Dire Straits Experience знову в Києві!

Як відомо, група була заснована в 1977 році братами Марком та Девідом Нопфлер і виконувала музику на кордоні ритм-енд-блюзу і софт року. Музику Dire Straits завжди відрізняли високий рівень виконання, мелодії і, що буває не часто у рок виконавців, відмінні тексти.

Після завершення проекту Dire Straits на початку 90-х після деякого часу колишні учасники різних періодів із залученням класних сесійних музикантів вирішили відродити проект під назвою «досвід Dire Straits» або The Dire Straits Experience.

В даний час група виконує весь популярний репертуар Dire Straits золотого періоду 1978-1991. Зі штатних учасників групи залишився чудовий «духовик» Кріс Уайт. Вокаліст і ведучий гітарист групи тепер Теренс Рейс, який на рідкість точно відтворює манеру гри Марка Нопфлера з дуже близьким по схожості вокалом. В даний час з групою гастролюють дуже відомі музиканти як, наприклад, віртуоз-клавішник Річард Коттл, який відомий за співпрацею з Еріком Клептоном, Родом Стюартом, Девідом Боуї, Міком Джагером, Ролінг Стоунз і ін.

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати