25 лютого 2019, Пн. 20:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 650 грн.
від 650 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт The Exploited?

1. Наживо почути крутий шотландський хардкор-панк.
2. Разом із відомими музикантами відзначити 40-річний ювілей групи.
3. З головою поринути в океан нестримної енергії The Exploited.

25 лютого в клубі Bingo - гучні та знамениті The Exploited. Прямо з Шотландії зі своїм крутим хардкор-панком. Тримайтеся!

Музиканти приїдуть до Києва в рамках свого великого турне. Приводом стало 40-річчя команди. The Exploited на чолі з Уотті Бакхеном везуть свої безсмертні панк-гімни Fuck the System, Beat the Bastards, Sex & Violence й інші бронебійні хіти.

The Exploited вийшли на музичну сцену, своєю творчістю символізуючи потужну відповідь групі Crass і їхньому синглу Punk Is Dead. На противагу шотландці випустили дебютний альбом Punks Not Dead.

Далі були ще сім альбомів, найсвіжіший із яких отримав недвозначну назву Fuck the System.

Група пройшла через різні трансформації. А лідер команди Уотті Бакхен навіть пережив серцевий напад під час одного з концертів з Napalm Death.

Тепер нестримний хардкор-панк вихор рушає до вас. Зустрічайте!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ 22 квітня 19:00, Пн Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 250 грн. Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Вже не хочу 22 квітня Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Одеський театр Опери та Балету Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати