The eye of the time / Ghost cities

23 лютого 2020, Нд. 19:00
Vagabundo Івано-Франківськ, вул. Пилипа Орлика, 7
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

The eye of the time / Ghost cities в Івано-Франківську - фото №1 The eye of the time / Ghost cities в Івано-Франківську
The eye of the time / Ghost cities в Івано-Франківську - фото №2 The eye of the time / Ghost cities в Івано-Франківську афіша

Про подiю

The eye of the time / Ghost cities в Івано-Франківську! Чекаємо на вас 2020-02-23 в 19:00 на локації Vagabundo, Івано-Франкiвськ.
Ви можете придбати квитки на The eye of the time / Ghost cities на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Чому варто піти на концерт The eye of the time / Ghost cities?

1. The eye of time вперше приїде в Україну та у Франківськ, зокрема.
2. Комбінація The eye of time та Ghost cities - особлива. Двоє одночасно схожих музикантів, які пишуть музику з різних позицій - з позиції втрати та з позиції надії.
3. Це не просто концерт, а мистецький акт. Окрім міксу двох цікавих музикантів, він супроводжуватиметься відео-артом, створеним спеціально для цієї події.

Французький густий dark ambient з Нормандії та український медитативний no jazz з Києва. Все це - в супроводі не менш дивного відео-ряду - зустрінеться в одному просторі та в один час лише один раз. 23 лютого, у Франківську.

The Eye of Time - це соло-проект французького музиканта Marc Euvrie. Багатошаровий експериментальний звук, мінімалістичні біти, сильний бас - це формула його музики, яка є химерною сумішшю темряви та надії.

Музична історія Марка тісно пов'язана з французькою DIY punk and hardcore сценою, але починалася з класичної музичної освіти. Марк почав грати на піаніно в 9 років, в 15 вже писав свою музику, а після закінчення школи навчався в консерваторії по класу віолончелі. Вже декілька років Марк працює над музичною трилогією про шлях людства та в 2018 випустив другу частину, а саме альбом ‘Myth II : A Need To Survive’ на німецькому лейблі Denovali. Міф - це відгук на трагічні події нашого часу та саундрек для людей, які змушені боротися за своє життя, або через війни, або через корупційні непрацюючі державні структури. Сам Марк про це розповідає так: “‘A Need To Survive’ - це ідеальна назва для цього альбому. Він народився тоді, коли мені довелося боротися з темрявою.”

Ghost cities - теж соло-проект, і теж мультиінструментальний. Але вже українського походження - Mykola Lebed імпровізуватиме з акустичним піаніно, саксофоном та електронним звучанням у режимі реального часу, а також представить деякі готові композиції.

Музика Миколи темна та тягуча, а ще приховано мрійлива. “Колись мені наснилось, що я грав дуже красиву музику й прямо уві сни придумував назви для треків. Знаючи, що на ранок сон забудеться, я намагався до останнього вловити хоча б мотиви. Але запам'ятав лише дві назви - bofema i shtandartea. Це було років 6 тому, можливо, більше. Все губиться в часі.” Все губиться, але bofema все-таки сталася