Хрещений батько | LIVE in КОНЦЕРТ

27 жовтня 2019, Нд. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 245 грн.
від 245 грн.
Обрати квиток

Галерея

Хрещений батько | LIVE in КОНЦЕРТ у Києві - фото №1 Хрещений батько | LIVE in КОНЦЕРТ у Києві
Хрещений батько | LIVE in КОНЦЕРТ у Києві - фото №2 Хрещений батько | LIVE in КОНЦЕРТ у Києві афіша
Хрещений батько | LIVE in КОНЦЕРТ у Києві - фото №3 Хрещений батько | LIVE in КОНЦЕРТ у Києві квитки

Про подiю

чому варто піти на LIVE in КОНЦЕРТ Хрещений батько?

1. Прозвучить оригінальна музика Ніно Рота.
2. Ви почуєте звучання професійного колективу та відчуєте справжню насолоду від музики.
3. Неймовірні враження та відчуття чекають на вас.

«Хрещений батько» (англ. Mario Puzo's The Godfather) - епічна гангстерська драма режисера Френсіса Форда Копполи. Екранізація однойменного роману Маріо П'юзо, виданого в 1969 році. Слоган: «Пропозиція, від якої неможливо відмовитися». Головні ролі виконують Аль Пачіно, Марлон Брандо і Джеймс Каан.

Вважається найбільшим гангстерським фільмом на думку Американського інституту кіномистецтва і одним з кращих фільмів в історії кінематографа. Стабільно входить в першу п'ятірку 250 кращих фільмів за версією веб-сайту IMDb.

Фільм отримав три премії «Оскар»: як кращий фільм року, за кращий адаптований сценарій, акторську роботу - і ще 19 різних нагород і 17 номінацій. Також займає другий рядок у списку кращих фільмів за всю історію американського кінематографа ( «100 років ... 100 фільмів (10-а ювілейна редакція)», щорічно видається Американським інститутом кіномистецтва). При невеликому бюджеті в 6 мільйонів доларів фільм зібрав в прокаті 268,5 мільйона.

Kyiv Metropolis Orchestra познайомить вас з улюбленою музикою кінострічки, композитора Ніно Рота. Ви почуєте та насолодитеся оригінальною музикою до цього фільму.