16 квітня 2018, Пн. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 280 грн.
від 280 грн.

Галерея

The Great Gatsby Ballet у Києві - фото №1 picture
The Great Gatsby Ballet у Києві - фото №2 picture
The Great Gatsby Ballet у Києві - фото №3 picture
The Great Gatsby Ballet у Києві - фото №4 picture
The Great Gatsby Ballet у Києві - фото №5 picture
The Great Gatsby Ballet у Києві - фото №6 The Great Gatsby Ballet у Києві піти
The Great Gatsby Ballet у Києві - фото №7 The Great Gatsby Ballet у Києві дивитись
The Great Gatsby Ballet у Києві - фото №8 The Great Gatsby Ballet у Києві піти
The Great Gatsby Ballet у Києві - фото №9 The Great Gatsby Ballet у Києві дивитись

Про подiю

Чому варто піти на The Great Gatsby Ballet?

1. Це балет-сенсація, яка підкорила весь світ.
2. Побачити найсильніший і мегаталантлівий склад танцівників.
3. Оцінити найамбітніший і успішний балетний проект України.


Після успішного турне закордоном The Great Gatsby Ballet нарешті повертається в Україну, щоб потім знову відправитися в 2-річні гастролі по Китаю, Канаді, США і Європі.

Не пропустіть балетну подію, що не має аналогів у світі. Організатори приготували нові сюрпризи, серед яких розкішні костюми і несподівані драматургічні рішення.

Над проектом працювали справді видатні особистості і справжні професіонали: Дуайт Роден (один із найяскравіших і затребуваних сучасних хореографів), композитори Юрій Шепета і Костянтин Меладзе.

І звичайно ж, у постановці задіяні неймовірно харизматичні і віртуозні танцюристи: Кліффорд Вільямс, Денис Матвієнко, Катерина Кальченко, Артур Гаспар, Іван Журавльов, Станіслав Скринник, Катерина Алаєва та інші.

Аншлаги в 30 містах Європи. Сотні захоплених відгуків. 60 тисяч глядачів уже встигли насолодитися неперевершеним балетним шоу.

Не втратьте свій шанс і ви! 16 квітня у Палаці "Україна" - справжня подія для поціновувачів мистецтва.

Схожі події

Лебедине озеро. Раду Поклітару 19 вересня 19:00, Ср Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 19 вересня Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Катерина Ханюкова та Франсуа Алю. Шахерезада, Пахіта 07 жовтня 19:00, Нд Катерина Ханюкова та Франсуа Алю. Шахерезада, Пахіта Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Катерина Ханюкова та Франсуа Алю. Шахерезада, Пахіта Вже не хочу 07 жовтня Катерина Ханюкова та Франсуа Алю. Шахерезада, Пахіта Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Балет Лускунчик з Катериною Кухар 29 вересня 19:00, Сб Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Балет Лускунчик з Катериною Кухар Вже не хочу 29 вересня Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Хор ім. Г. Верьовки 15 жовтня 19:00, Пн Хор ім. Г. Верьовки Палац Спорту, Київ від 99 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 15 жовтня Хор ім. Г. Верьовки Палац Спорту Придбати