3 червня 2019, Пн. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

The Greatest Show у Києві - фото №1 The Greatest Show у Києві
The Greatest Show у Києві - фото №2 The Greatest Show у Києві афіша
The Greatest Show у Києві - фото №3 The Greatest Show у Києві квитки
The Greatest Show у Києві - фото №4 The Greatest Show у Києві на concert.ua
The Greatest Show у Києві - фото №5 The Greatest Show у Києві фото

Про подiю

чому варто відвідати The Greatest Show?

1. 3 червня танцювальний центр TOPONE покаже тобі шоу за участю кращих танцюристів країни.
2. Центру вже більше року, але він розвивається семимильними кроками, і у нас є шанс разом за цим спостерігати.
3. Ти потрапиш на дію, учасниками якого будуть кращі танцюристи України. Танцюй з TOPONE! Будь кращим!

Перший спектакль танцювального центру TOPONE залишив незабутнє враження, море емоцій і задав новий рівень для всіх танцювальних шкіл України!

3 червня ми повторимо супер-шоу, яке організовують для тебе кращі танцюристи України. Буде ще крутіше, адже кожен спектакль TOPONE - це ексклюзивне і унікальне шоу, яке ти можеш побачити тільки раз, в супроводі захоплюючого музичного ряду і неймовірних костюмів!

Основна ідея вистави полягає в тому, що у кожного з нас є мрія - зробити своє шоу, і цю мрію легко втілити в життя разом зі звичайними людьми, у яких є свій унікальний талант, здатний до розвитку!

Схожі події

Rhythm of the dance 17 вересня 19:00, Вт Rhythm of the dance Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 280 грн. Rhythm of the dance Вже не хочу 17 вересня Rhythm of the dance Одеський театр Опери та Балету Придбати Жизель 28 вересня 19:00, Сб Жизель Київ, Національна опера України від 200 грн. Жизель Вже не хочу 28 вересня Жизель Національна опера України Придбати Лебедине озеро 20 вересня 19:00, Пт Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 200 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 20 вересня Лебедине озеро Національна опера України Придбати Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати