20 листопада 2018, Вт. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 550 грн.
від 550 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт The Hardkiss?

1. Одними з перших почути треки нового альбому «Залізна ластівка».
2. Поринути в ще більш насичене звучання хітів групи.
3. Відправитися в незабутню подорож по безмежному космосу разом з улюбленими музикантами.

Мегадрайвові The Hardkiss – із великим концертом в Одесі! Не пропустіть найпотужнішу подію музичного року! Концерт відбудеться в рамках великого всеукраїнського туру групи на підтримку альбому «Залізна ластівка», який вони презентують у вересні. Будьте серед тих, хто почує нові хіти першими!

Новий альбом The Hardkiss, за словами Юлії Саніної, яскраво демонструє вміння поєднувати непоєднуване: «Легкість і свободу ми поєднали зі сміливістю і силою». Водночас треки платівки вирізняються більш інтимною лірикою і переважно електронним звучанням. Більшість композицій – українською мовою.

Ви побачите круте музичне шоу, в якому сучасні технології поєднаються з неповторною атмосферою живих виступів The Hardkiss. Такий собі вибух креативу, чуттєвого вокалу і розкішного саунду. Сьогодні в особистому заліку The Hardkiss – безліч престижних нагород, серед яких «Відкриття року», «Кращий кліп року» (Make-Up), «Краще концертне шоу 2016» за версією YUNA, «Кращий український артист» за версією MTV EMA та інші . Групу із захопленням зустрічає публіка фестивалів Midem, Koktebel Jazz Festival, Park Live. Побачимося!

Інші дати

The Hardkiss

19 листопада 2018 19:00

Театр музкомедії ,  Одеса

Перейти до опису
від 600 грн.