The Hardkiss. 28 червня

28 червня 2019, Пт. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт The Hardkiss?

1. Почути кращий рок-гурт країни за версією YUNA.
2. Побувати на крутому концерті на березі моря.
3. Вирушити в незабутню подорож безмежним космосом разом із улюбленими музикантами.

28 червня в клубі Ibiza – передовики української рок-сцени The HARDKISS! Найпотужніша подія одеського літа, там потрібно бути!

У програму концерту увійдуть ті самі треки, які вже давно прописалися в плейлістах мільйонів. Також прозвучать свіжі роботи альбому «Залізна ластівка».

Чого чекати від події? Мегадрайву, вибухового креативу, пронизливого вокалу Юлії Саніної та, звичайно, приголомшливого саунду! А все разом це – неповторна атмосфера лайвів The HARDKISS.

До Одеси команда приїжджає з масою вражень від грандіозного туру на підтримку платівки «Залізна ластівка». І у музикантів точно буде чим поділитися з вами. Ну а завдання публіки – залишити в клубі всю свою енергію та максимально відірватися під улюблені треки.

В арсеналі гурту – пісні англійською та українською мовами. Кожен живий виступ – круте шоу з живими емоціями й абсолютно непередбачуваним сюжетом.

Приходьте і переконайтеся: немає нічого крутіше за тандем The HARDKISS + морський берег! До зустрічі!

Схожі події

Міша Марвін 14 лютого 23:00, Пт Міша Марвін Одеса, Palladium від 150 грн. Міша Марвін Вже не хочу 14 лютого Міша Марвін Palladium Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал 22 лютого 18:00, Сб Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Київ, Палац культури КПІ від 390 грн. Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Вже не хочу 22 лютого Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Палац культури КПІ Придбати ВІА 11 лютого 19:00, Вт ВІА "ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ" Дмитра Домина Одеса, Український театр від 120 грн. ВІА Вже не хочу 11 лютого ВІА "ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ" Дмитра Домина Український театр Придбати