The Illusionists (Ілюзіоністи)

5 квітня 2020, Нд. 14:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 590 грн.
від 590 грн.

Галерея

The Illusionists (Ілюзіоністи) у Києві - фото №1 The Illusionists (Ілюзіоністи) у Києві
The Illusionists (Ілюзіоністи) у Києві - фото №2 The Illusionists (Ілюзіоністи) у Києві афіша
The Illusionists (Ілюзіоністи) у Києві - фото №3 The Illusionists (Ілюзіоністи) у Києві квитки

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату, яка наразі узгоджується організатором з артистами і майданчиком проведення. Concert.ua сповістить вас в SMS як тільки нову дату буде встановлено. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну.

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА Бонапарт Концерт


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Чому варто піти на шоу The Illusionists (Ілюзіоністи) в Києві?

1. На власні очі побачити бродвейське шоу-бестселер.
2. Видовищність The Illusionists вражає до «мурашок».
3. Ви відчуєте себе учасниками магічного дійства за межами зрозумілого.

Захопливе шоу The Illusionists (Ілюзіоністи) в Києві

Запрошуємо вас до Палацу «Україна» на грандіозне шоу The Illusionists. Найкращі ілюзіоністи зі світовими іменами, дивовижні трюки та… чесний обман – такого ви ще не бачили. Трюки у виконанні The Illusionists за видовищністю порівнюють із Cirque du Soleil!

Обирайте зручну дату та час, і замовляйте квитки для себе, рідних та коханих. Проведіть час неперевершено й отримайте нереальне задоволення від шоу світового рівня!

The Illusionists: шоу, від якого перехоплює подих

The Illusionists (Ілюзіоністи) – це магічне шоу найкращих ілюзіоністів Бродвею, серед яких – відомі учасники America’s Got Talent, потужні чарівники та вправні фокусники.

У програмі – спростування законів фізики, левітація та оживлення предметів, дивовижний порятунок і читання думок… Ще більше ефектних зникнень та перевтілень – просто на ваших очах! Без перебільшень, такому шоу позаздрив би сам Гудіні.

Шоу The Illusionists вже побувало в понад 200 містах та 25 країнах світу. Його визнано найбільш касовим в історії Бродвею. Причарувавши пів світу, ілюзіоністи вирушають до України. Чекайте!

Де придбати квитки на шоу The Illusionists (Ілюзіоністи) в Києві?

Просто зараз замовити квитки на шоу The Illusionists (Ілюзіоністи) в Палаці Україна в Києві можна на сайті Concert.ua. Придбайте квиток онлайн або замовте кур’єрську доставку.

Інші дати

Схожі події

Єдина планета Єдина планета 691 Подія Єдина планета 1.02 - 31.08.2020 Київський Зоопарк Кожного дня Київський Зоопарк Київ, Київський Зоологічний Парк від 50 грн. Київський Зоопарк Вже не хочу Кожного дня Київський Зоопарк Київський Зоологічний Парк Придбати KURAZH ID — РІЧНИЙ АБОНЕМЕНТ НА КУРАЖ! 15 лютого 12:00, Сб KURAZH ID — РІЧНИЙ АБОНЕМЕНТ НА КУРАЖ! Київ, ВДНГ від 1500 грн. KURAZH ID — РІЧНИЙ АБОНЕМЕНТ НА КУРАЖ! Вже не хочу 15 лютого KURAZH ID — РІЧНИЙ АБОНЕМЕНТ НА КУРАЖ! ВДНГ Придбати Виставка-шоу Планета Роботів Кожного дня Виставка-шоу Планета Роботів Одеса, ТЦ Сім'я, 2-й поверх від 150 грн. Виставка-шоу Планета Роботів Вже не хочу Кожного дня Виставка-шоу Планета Роботів ТЦ Сім'я, 2-й поверх Придбати