29 вересня 2018, Сб. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 550 грн.
від 550 грн.

Галерея

The Maneken у Києві - фото №1 The Maneken у Києві
The Maneken у Києві - фото №2 The Maneken у Києві афіша

Про подiю

Гурту The Maneken виповнюється 10 років. Програма з кращих треків та камерна атмосфера від The Maneken – 29 вересня в київському Caribbean Club.

Відсвяткувати свій десятий день народження гурт The Maneken планує на сцені зі спеціальною програмою. До неї увійдуть треки з усіх п'яти альбомів, створених автором проекту Євгеном Філатовим за 10 років. За цей час з небаченою раніше в українській музиці граціозністю музикант приміряв на свій проект маски в стилі поп, фанк та інді-рок. І тим самим трек за треком створив проект, за яким можна сьогодні вивчати історію нової хвилі української музики.

Рік за роком The Maneken трансформувався, а його автор завжди був відкритий до різних колаборації. На рахунку Євгена співпраця і з Чарлі Стедлером, і з десятками кращих музикантів СНД. Тільки завдяки лонгплею SALE%, (2016) світ почув спільні роботи гурту з Sophie Villy, Essami, Brunettes Shoot Blondes і ONUKA.

За свою історію The Maneken тричі удостоївся позицій в World Chart Express на MTV Europe, а також відіграв концерти для фанів Європи і США.

Для майбутнього концерту команда ALight, яка раніше працювала над live-презентацією альбому SALE%, готує спеціальне візуальне шоу. Також відомо, що до виступу групи приєднається ONUKA. За словами Філатова, його головна мета – створити на концерті камерну атмосферу, в якій слухачі з музикантами зіграють на рівних.

Євген Філатов, саунд-продюсер і фронтмен групи The Maneken: «Кожен альбом гурту – це новий стиль, нове звучання. Все почалося з фанку і acid-джазу, потім з'явився I'm Table і хаус. І ось з альбомом Soulmate Sublime, (2011) The Maneken стає групою, стиль якої характеризували як інді. У наступних записах знову ж таки простежувалась тенденція зміни музичних напрямків. Мені здається, наша творчість привнесла в українську музику свободу, космополітичність і впізнаваність України на музичній мапі світу».

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Fan-2 подорожчання 25.02 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати