15 березня 2020, Нд. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 990 грн.
від 990 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Вперше в Україні зіграє потужний дует The Score

«Ми – воїни, які вчаться насолоджуватися болем». Так заявляють про себе в одній з пісень The Score. Вони почали писати музику шість років тому, і зовсім не здогадувалися, куди їх приведе цей шлях. Вони – два простих хлопці з Нью-Йорка, які вчилися писати та продюсувати музику. За їх власними словами, вони написали чимало поганих пісень і спробували багато різних стежок. У рамках свого першого європейського туру до Києва їде молодий американський гурт The Score, що вже запалює сцени з іншого боку океану.

15/03 Bel etage

«Ми любимо гітари. Ми любимо рок-н-ролл. Ми любимо, коли гучно. Тому ми почали робити те, що нам подобається, і нам подобається те, що з цього вийшло». Справжні митці знають, чого вони хочуть і куди вони прагнуть. Саме такими є The Score – Едді Ентоні (вокал, гітара) та Ідан Довер (клавішні, продюсер) звучать свідомо та безкомпромісно. Це вибухова група, і енергія їх живих виступів не залишає жодних сумнівів.

Свою неймовірну енергію народжений у Нью-Йорку та базований у Лос-Анджелесі дует перетворює на жанр, ще доволі недосліджений. Вони впевненим кроком ідуть на межі рок, поп, інді та електроніки, руйнуючи мости між ними та відбудовуючи їх на свій унікальний лад. На початку кар'єри Едді та Ідан писали музику для інших артистів, але з часом зрозуміли, що їм судилося виступати разом.