The Score

21 жовтня 2020, Ср. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 1090 грн.
від 1090 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:
КОнцерт перенесено з 15.03 на 21.10.

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою:
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/HappyMusicGroup/
Email: [email protected]
Також можливий обмін квитків на інші події організатора. Деталі за посиланням https://www.facebook.com/HappyMusicGroup/photos/a....

Вперше в Україні зіграє потужний дует The Score

«Ми – воїни, які вчаться насолоджуватися болем». Так заявляють про себе в одній з пісень The Score. Вони почали писати музику шість років тому, і зовсім не здогадувалися, куди їх приведе цей шлях. Вони – два простих хлопці з Нью-Йорка, які вчилися писати та продюсувати музику. За їх власними словами, вони написали чимало поганих пісень і спробували багато різних стежок. У рамках свого першого європейського туру до Києва їде молодий американський гурт The Score, що вже запалює сцени з іншого боку океану.

21 жовтня. Bel etage

«Ми любимо гітари. Ми любимо рок-н-ролл. Ми любимо, коли гучно. Тому ми почали робити те, що нам подобається, і нам подобається те, що з цього вийшло». Справжні митці знають, чого вони хочуть і куди вони прагнуть. Саме такими є The Score – Едді Ентоні (вокал, гітара) та Ідан Довер (клавішні, продюсер) звучать свідомо та безкомпромісно. Це вибухова група, і енергія їх живих виступів не залишає жодних сумнівів.

Свою неймовірну енергію народжений у Нью-Йорку та базований у Лос-Анджелесі дует перетворює на жанр, ще доволі недосліджений. Вони впевненим кроком ідуть на межі рок, поп, інді та електроніки, руйнуючи мости між ними та відбудовуючи їх на свій унікальний лад. На початку кар'єри Едді та Ідан писали музику для інших артистів, але з часом зрозуміли, що їм судилося виступати разом.