31 травня 2019, Пт. 20:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

The Stand Up у Києві - фото №1 The Stand Up у Києві
The Stand Up у Києві - фото №2 The Stand Up у Києві афіша
The Stand Up у Києві - фото №3 The Stand Up у Києві квитки
The Stand Up у Києві - фото №4 The Stand Up у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на The Stand Up?

1.The Stand Up і Cosmopolite - продовжують серію special stand up вечірок.
2. Вечір без гумору - не вечір.
3. П'ятниця без The Stand Up - не п'ятниця.

Що таке stand up? Впевнені, що цим питанням задавалися вже давно. Але відповідь - навряд чи вийде. А якщо і отримали, то це не зовсім так. А жити з нерозумінням - це не найкращий варіант.

Це буде open air вечір комедії на літній терасі. Що ж ми пропонуємо?

Дуже просто! У цей вечір на сцену вийдуть ті, хто розгадали відповідь. Ті, хто знає все про гумор. Ті, хто не смішать. Ті, хто розривають зали (так-так, вони такі) Ну і ви зможете нарешті зрозуміти - що ж таке цей stand up!

У цей вечір на сцені Артур Петров, Антон Савлепов і Паша Остриков.

Розміщує "Mercure Kyiv Congress Hotel"

Схожі події

Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Ваня Усович. великий StandUp 19 липня 21:30, Пт Ваня Усович. великий StandUp Київ, Bel etage від 270 грн. Ваня Усович. великий StandUp Вже не хочу 19 липня Ваня Усович. великий StandUp Bel etage Придбати Ліга сміху. Літній кубок 26 липня 18:00, Пт Ліга сміху. Літній кубок Одеса, Літній театр Морвокзал від 190 грн. Ліга сміху. Літній кубок Вже не хочу 26 липня Ліга сміху. Літній кубок Літній театр Морвокзал Придбати Ліга сміху. Кубок чемпіонів 26 липня 21:30, Пт Ліга сміху. Кубок чемпіонів Одеса, Літній театр Морвокзал від 250 грн. Ліга сміху. Кубок чемпіонів Вже не хочу 26 липня Ліга сміху. Кубок чемпіонів Літній театр Морвокзал Придбати