21 квітня 2019, Нд. 20:00
Ресторан-хол «Космополіт» Київ, вул. В. Гетьмана, 6
від 149 грн.
від 149 грн.

Галерея

The Stand Up у Києві - фото №1 The Stand Up у Києві
The Stand Up у Києві - фото №2 The Stand Up у Києві афіша
The Stand Up у Києві - фото №3 The Stand Up у Києві квитки
The Stand Up у Києві - фото №4 The Stand Up у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на The Stand Up?

1.The Stand Up і Cosmopolite - продовжують серію special stand up вечірок.
2. Вечір без гумору - не вечір.
3. Неділя без The Stand Up - не неділя.

Що таке stand up? Впевнені, що цим питанням задавалися вже давно. Але відповідь - навряд чи вийде. А якщо і отримали, то це не зовсім так. А жити з нерозумінням - це не найкращий варіант. Що ж ми пропонуємо?

Дуже просто! У цей вечір на сцену вийдуть ті, хто розгадали відповідь. Ті, хто знає все про гумор. Ті, хто не смішать. Ті, хто розривають зали (так-так, вони такі) Ну і ви зможете нарешті зрозуміти - що ж таке цей stand up!

У цей вечір на сцені Артур Петров і Антон Савлепов. І на завершення - special виступ від Паші Острикова.

Розміщує "Mercure Kyiv Congress Hotel"

Схожі події

Ваня Усович. Великий StandUp 22 квітня 21:00, Пн Ваня Усович. Великий StandUp Київ, Центральний будинок художника від 270 грн. Ваня Усович. Великий StandUp Вже не хочу 22 квітня Ваня Усович. Великий StandUp Центральний будинок художника Придбати Дизель Шоу Дизель Шоу 2 Події Дизель Шоу 23.04 - 24.04.2019  Великий Stand Up. Ваня Усович 23 квітня 19:00, Вт Великий Stand Up. Ваня Усович Кривий Ріг, Палац молоді і студентів від 120 грн.  Великий Stand Up. Ваня Усович Вже не хочу 23 квітня Великий Stand Up. Ваня Усович Палац молоді і студентів Придбати Театр Воробушек здуває пил шарами 22 квітня 19:00, Пн Театр Воробушек здуває пил шарами Дніпро, Дніпровська Філармонія від 200 грн. Театр Воробушек здуває пил шарами Вже не хочу 22 квітня Театр Воробушек здуває пил шарами Дніпровська Філармонія Придбати