Новорічний The Stand Up

21 грудня 2018, Пт. 20:00
Будинок звукозапису Українського радіо Київ, вулиця Леоніда Первомайського, 5-Б
від 149 грн.
від 149 грн.

Галерея

Новорічний The Stand Up у Києві - фото №1 Новорічний The Stand Up у Києві
Новорічний The Stand Up у Києві - фото №2 Новорічний The Stand Up у Києві афіша
Новорічний The Stand Up у Києві - фото №3 Новорічний The Stand Up у Києві квитки
Новорічний The Stand Up у Києві - фото №4 Новорічний The Stand Up у Києві на concert.ua
Новорічний The Stand Up у Києві - фото №5 Новорічний The Stand Up у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на Новорічний The Stand Up?

1. The Stand Up готує особливий новорічний подарунок
2. Вечір гумору в новій і атмосферній локації
3. Саме в цей вечір всі глядачі отримають справжні емоції, які ніде не купиш

Цей рік став дуже насиченим для нашого колективу. Ми випустили два нових проекти, відзначили перший серйозний ювілей і почали зйомки для нашого youtube каналу.

Кажуть, як зустрінеш рік - так його і проведеш, і ми чітко вирішили, що хочемо провести його на сцені і бачити перед собою глядача весь наступний рік. Так що збираємося 21 грудня на заключний концерт The Stand Up в 2018 році. Весь досвід, який коміки зібрали за рік, буде упакований в красиву подарункову упаковку, просочений запахом мандарин, бенгальських вогнів та шампанського (якщо ви його звичайно принесете з собою).

Розміщує Mercure Kyiv Congress Hotel
Пригощає Rooster Grill Restaurant

Схожі події

Stand-Up in UA. Слава Комісаренко 15 березня 19:00, Пт Stand-Up in UA. Слава Комісаренко Київ, Палац культури КПІ від 200 грн. Stand-Up in UA. Слава Комісаренко Вже не хочу 15 березня Stand-Up in UA. Слава Комісаренко Палац культури КПІ Придбати Фестиваль Київської Ліги Сміху 03 березня 18:00, Нд Фестиваль Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Фестиваль Київської Ліги Сміху Вже не хочу 03 березня Фестиваль Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Лесь Подерв'янський 23 березня 19:00, Сб Лесь Подерв'янський Чернівці, Черновицкая филармония від 190 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 23 березня Лесь Подерв'янський Черновицкая филармония Придбати DIZEL SHOW DIZEL SHOW 2 Події DIZEL SHOW 26.02 - 27.02.2019