Новорічний The Stand Up

21 грудня 2018, Пт. 20:00
Будинок звукозапису Українського радіо Київ, вулиця Леоніда Первомайського, 5-Б
від 149 грн.
від 149 грн.

Галерея

Новорічний The Stand Up у Києві - фото №1 Новорічний The Stand Up у Києві
Новорічний The Stand Up у Києві - фото №2 Новорічний The Stand Up у Києві афіша
Новорічний The Stand Up у Києві - фото №3 Новорічний The Stand Up у Києві квитки
Новорічний The Stand Up у Києві - фото №4 Новорічний The Stand Up у Києві на concert.ua
Новорічний The Stand Up у Києві - фото №5 Новорічний The Stand Up у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на Новорічний The Stand Up?

1. The Stand Up готує особливий новорічний подарунок
2. Вечір гумору в новій і атмосферній локації
3. Саме в цей вечір всі глядачі отримають справжні емоції, які ніде не купиш

Цей рік став дуже насиченим для нашого колективу. Ми випустили два нових проекти, відзначили перший серйозний ювілей і почали зйомки для нашого youtube каналу.

Кажуть, як зустрінеш рік - так його і проведеш, і ми чітко вирішили, що хочемо провести його на сцені і бачити перед собою глядача весь наступний рік. Так що збираємося 21 грудня на заключний концерт The Stand Up в 2018 році. Весь досвід, який коміки зібрали за рік, буде упакований в красиву подарункову упаковку, просочений запахом мандарин, бенгальських вогнів та шампанського (якщо ви його звичайно принесете з собою).

Розміщує Mercure Kyiv Congress Hotel
Пригощає Rooster Grill Restaurant

Схожі події

«Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 3 Події «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 29.11 - 01.12.2019 Стендап вечір Саші Долгополова. додатковий концерт 22 листопада 17:00, Пт Стендап вечір Саші Долгополова. додатковий концерт Київ, Будинок Кіно від 150 грн. Стендап вечір Саші Долгополова. додатковий концерт Вже не хочу 22 листопада Стендап вечір Саші Долгополова. додатковий концерт Будинок Кіно Придбати Stand-Up in UA. Слава Комісаренко 26 вересня 20:00, Чт Stand-Up in UA. Слава Комісаренко Київ, Палац культури КПІ від 300 грн. Stand-Up in UA. Слава Комісаренко Вже не хочу 26 вересня Stand-Up in UA. Слава Комісаренко Палац культури КПІ Придбати Підпільний Стендап: XL 22 вересня 20:00, Нд Підпільний Стендап: XL Київ, Bel etage від 200 грн. Підпільний Стендап: XL Вже не хочу 22 вересня Підпільний Стендап: XL Bel etage Придбати