Новорічний The Stand Up

21 грудня 2018, Пт. 20:00
Будинок звукозапису Українського радіо Київ, вулиця Леоніда Первомайського, 5-Б
від 149 грн.
від 149 грн.

Галерея

Новорічний The Stand Up у Києві - фото №1 Новорічний The Stand Up у Києві
Новорічний The Stand Up у Києві - фото №2 Новорічний The Stand Up у Києві афіша
Новорічний The Stand Up у Києві - фото №3 Новорічний The Stand Up у Києві квитки
Новорічний The Stand Up у Києві - фото №4 Новорічний The Stand Up у Києві на concert.ua
Новорічний The Stand Up у Києві - фото №5 Новорічний The Stand Up у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на Новорічний The Stand Up?

1. The Stand Up готує особливий новорічний подарунок
2. Вечір гумору в новій і атмосферній локації
3. Саме в цей вечір всі глядачі отримають справжні емоції, які ніде не купиш

Цей рік став дуже насиченим для нашого колективу. Ми випустили два нових проекти, відзначили перший серйозний ювілей і почали зйомки для нашого youtube каналу.

Кажуть, як зустрінеш рік - так його і проведеш, і ми чітко вирішили, що хочемо провести його на сцені і бачити перед собою глядача весь наступний рік. Так що збираємося 21 грудня на заключний концерт The Stand Up в 2018 році. Весь досвід, який коміки зібрали за рік, буде упакований в красиву подарункову упаковку, просочений запахом мандарин, бенгальських вогнів та шампанського (якщо ви його звичайно принесете з собою).

Розміщує Mercure Kyiv Congress Hotel
Пригощає Rooster Grill Restaurant

Схожі події

Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора 04 липня 19:00, Чт Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Київ, D12 від 300 грн. Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Вже не хочу 04 липня Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора D12 Придбати Ваня Усович. великий StandUp 19 липня 19:00, Пт Ваня Усович. великий StandUp Київ, Bel etage від 270 грн. Ваня Усович. великий StandUp Вже не хочу 19 липня Ваня Усович. великий StandUp Bel etage Придбати Ліга сміху. Літній кубок 26 липня 18:00, Пт Ліга сміху. Літній кубок Одеса, Літній театр Морвокзал від 190 грн. Ліга сміху. Літній кубок Вже не хочу 26 липня Ліга сміху. Літній кубок Літній театр Морвокзал Придбати Ліга сміху. Кубок чемпіонів 26 липня 21:30, Пт Ліга сміху. Кубок чемпіонів Одеса, Літній театр Морвокзал від 250 грн. Ліга сміху. Кубок чемпіонів Вже не хочу 26 липня Ліга сміху. Кубок чемпіонів Літній театр Морвокзал Придбати