The Stand Up. Нова програма

24 травня 2019, Пт. 20:00
Attic Space Київ, бул. Тараса Шевченко 36 А
від 299 грн.
від 299 грн.

Галерея

The Stand Up. Нова програма у Києві - фото №1 The Stand Up. Нова програма у Києві
The Stand Up. Нова програма у Києві - фото №2 The Stand Up. Нова програма у Києві афіша
The Stand Up. Нова програма у Києві - фото №3 The Stand Up. Нова програма у Києві квитки
The Stand Up. Нова програма у Києві - фото №4 The Stand Up. Нова програма у Києві на concert.ua

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА THE STAND UP. НОВА ПРОГРАМА?

1. У цей вечір на сцену вийдуть коміки і познайомлять з новим матеріалом, який вони ретельно готували.
2. Cуботу без гумору - зіпсований день.
3. Вечір без The Stand Up - не вечір.

Уявіть, що вас оточують одні ідіоти (це не складно уявити). І вам про це навіть не з ким поговорити. А якщо є, то вас не розуміють (все ж ідіоти). Це дратує, ми знаємо!

У тут ви натикаєтеся на цей захід. Купуєте квиток. Приходьте на The Stand Up. На сцену виходять коміки і кожен з них говорить про ці ідіотів, про те, скільки ж дурості в цьому світі.

І приходить приємне розуміння - ви не одні! А головне, що тепер всі ці ідіоти не будуть вас дратувати. Смішити будуть, але вже точно не дратувати. Так жити легше!

Розміщує "Mercure Kyiv Congress Hotel"

Пригощає "Rooster Grill Restaurant"

Схожі події

Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Ваня Усович. великий Stand Up Подію скасовано 20 липня 19:00, Сб Ваня Усович. великий Stand Up Одеса, Одеська обласна філармонія від 130 грн. Ваня Усович. великий Stand Up Вже не хочу 20 липня Ваня Усович. великий Stand Up Одеська обласна філармонія Придбати Дизель Шоу. Концерт до Дня незалежності. 24 серпня 16:00, Сб Дизель Шоу. Концерт до Дня незалежності. Одеса, Театр музкомедії від 250 грн. Дизель Шоу. Концерт до Дня незалежності. Вже не хочу 24 серпня Дизель Шоу. Концерт до Дня незалежності. Театр музкомедії Придбати Ліга сміху. Кубок чемпіонів 26 липня 21:30, Пт Ліга сміху. Кубок чемпіонів Одеса, Літній театр Морвокзал від 250 грн. Ліга сміху. Кубок чемпіонів Вже не хочу 26 липня Ліга сміху. Кубок чемпіонів Літній театр Морвокзал Придбати