24-pay-mark Created with Sketch.

The Tiger Lillies

30 травня 2024, чт. 19:00-21:30
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 900 ₴
від 900 ₴
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

The Tiger Lillies повертаються до України!

Майстри похмурого панк-кабаре та великі друзі нашої країни The Tiger Lillies повертаються із двома концертами у Львів і Київ. 28 травня, Львів, Fest!Republic

30 травня, Київ, Caribbean Club

The Tiger Lillies встали на бік України із перших днів повномасштабного вторгнення. Вони постійно говорять про це у власних соцмережах та висвітлюють події, які відбуваються тут. Щоб допомогти нам ще більше, The Tiger Lillies вирішили зробити найкраще, що може музикант – записати альбом. Він має назву Ukraine.

The Tiger Lillies зіграють хіти, які охоплять всю кар’єру гурту. За ці 30 років, траплялося чимало цікавого й несподіваного. І театральні постановки, і участь у створенні культового мюзиклу Shockheaded Peter, що має дві престижні премії Лоуренса Олів'є. І навіть альбом-колаборація із Kronos Quartet, що має номінацію на Grammy. Але головною якістю проявів The Tiger Lillies у розмаїтих напрямах культури залишилася вірність своєму артистичному шляху. А саме світу, який вони створюють своїми піснями. Темний, трошки лячний з одного боку, веселий і захопливий з іншого.

Музика The Tiger Lillies нагадує кабаре Берліну до Другої Світової Війни, давньої опери й циганської музики водночас. Цей специфічний мікс отримав визнання серед меломанів по всьому світу, а преса вважає, що в ідеальному світі The Tiger Lillies мали б брати участь у Євробаченні від Великої Британії.

Де купити квитки на концерт The Tiger Lillies?

Замовляйте квитки вже сьогодні. Для цього заходьте на Concert.ua та швидше бронюйте місця.

Інші дати

The Tiger Lillies

28 травня 2024 19:00

Клуб на !FESTrepublic, Львів

Перейти до опису