30 січня 2019, Ср. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Галерея

The Velvet Sun у Києві - фото №1 The Velvet Sun у Києві
The Velvet Sun у Києві - фото №2 The Velvet Sun у Києві афіша
The Velvet Sun у Києві - фото №3 The Velvet Sun у Києві квитки
The Velvet Sun у Києві - фото №4 The Velvet Sun у Києві на concert.ua
The Velvet Sun у Києві - фото №5 The Velvet Sun у Києві фото
The Velvet Sun у Києві - фото №6 The Velvet Sun у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на концерт "The Velvet Sun"?

1. Тексти пісень The Velvet Sun це сучасна україномовна лірика
2. У музиці The Velvet Sun присутня українська мелодійність, але водночас їм близькі блюзові інтонації, і елементи класики і джазу
3. Загалом пісні The Velvet Sun відображають думки і ідеї сучасної українськoї інтелігенції

Гурт The Velvet Sun з концертом "Я Хочу Нову Зиму"

Кияни The Velvet Sun стали відомі завдяки теплій новорічної композиції «Я хочу нову зиму», яка відразу ж завоювала симпатії українських слухачів. Їх кліп «Небеса» зайняв 1-е місце в конкурсі Макдональдз «Твори по-українськи», пісні «Намисто», «Африканськими прикрасами», «Говори» та інші звучать на українських радіо-хвилях.

У 2017 році колектив виступив як спеціальний гість на київському концерті легендарного британського музиканта Carl Palmer (співзасновника гуртів Emerson Lake and Palmer, Asia, Atomic Rooster). Музика The Velvet Sun відрізняється вишуканими гітарними і клавішними соло, що відсилають до епохи сонячних шістдесятих

Спеціальний гість: The Heavy Crawls, блюзроковий колектив з Києва заснований в 2013 році Максом Товстим. На рахунку групи три альбоми, видані на закордонних лейблах на вінілах та дисках, а також декілька євротурів. За час існування група виступала в багатьох країнах, від маленьких барів до великих фестивалів. Репертуар колективу складається з авторської музики в жанрах блюзрок, психоделічний рок, класичний рок, поєднуючи найкращі традиції 60х та сучасної музики, а особливістю група називає вінтажний саунд і багаті імпровізації.

Спеціальний гість: Павло Коробчук, відомий український письменник, поет, музикант, журналіст. Автор шести книг поезії "Хвоя", "Цілодобово", "Динозавр", "Мерехтіло", "Натщенебо", "Кайфологія", роману "Море для шульги", книги оповідань "Священна книга гоповідань". Учасник десятків фестивалів в Україні та за кордоном, переможець двадцяти літературних слемів.