24-pay-mark Created with Sketch.

THE BЙО

1 червня 2024, сб. 18:30-20:30
Театр Ляльок - Нижній зал Львів, пл. Данила Галицького, 1
від 400 ₴
від 400 ₴

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ THE ВЙО?

  1. Основоположники українського реггі.
  2. Спеціальна концертна програма з найкращих хітів гурту.
  3. Чудова нагода відпочити в теплій, дружній компанії.

ПОПУЛЯРНИЙ ГУРТ THE ВЙО З КОНЦЕРТОМ У ТВОЄМУ МІСТІ

Саме команда THE ВЙО, заснована Сергієм Підкаурою та Мирославом Кувалдіним у Кобеляках, стоїть біля витоків українського реггі. Гурт вже понад 20 років грає свою улюблену музику і дарує хвилі позитивних вібрацій слухачам. Сьогодні вони особливо потрібні кожному українцеві. І неймовірні THE ВЙО готові ділитися внутрішнім світлом! Для цього гурт знову вийде на сцену разом з солістом Мирославом Кувалдіним, який від початку повномасштабної війни доєднався до лав захисників. Зустрічайте THE ВЙО у наступному складі:

  • Мирослав Кувалдін – вокал;
  • Сергій Підкаура – гітара;
  • Ілля Клімов – клавішні, секвенція;
  • Сергій Чегодаєв – бас;
  • Олександр Уніцький – саксофон;
  • Денис Гриценко – труба;
  • Василь Солом’яний – барабани.

МУЗИКА ДОБРА ТА ЕНЕРГІЯ ЖИТТЯ У ПІСНЯХ THE ВЙО

Колектив за час свого існування пройшов через певні трансформації – зміни складу, паузи у творчій діяльності. І ось влітку THE ВЙО відновили концертну діяльність участю у фестивалі «ВЙО, Кобеляки». Музиканти привезуть до вашого міста особливу програму. Тож сподіваємося почути знаковий трек Ganja, який приніс гуртові перемогу на «Червоній руті-1995», теплий хіт «Зорі» та багато інших самобутніх робіт команди. Побачимось!

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА КОНЦЕРТ THE ВЙО?

Квитки на концерт вже у продажу на Concert.ua.

Схожі події

Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 1100 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Київ, Палац спорту від 549 ₴ Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Палац спорту Придбати Love songs на даху ЦУМ 20 липня 19:00, сб Love songs на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 550 ₴ Love songs на даху ЦУМ Вже не хочу 20 липня Love songs на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI 20 липня 16:00, сб HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI Київ, KURENI від 300 ₴ HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI Вже не хочу 20 липня HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI KURENI Придбати