2 червня 2019, Нд. 21:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 600 грн.
від 600 грн.

Галерея

The Young Gods у Києві - фото №1 The Young Gods у Києві
The Young Gods у Києві - фото №2 The Young Gods у Києві афіша
The Young Gods у Києві - фото №3 The Young Gods у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт The Young Gods?

1. Відвідайте перший виступ культової групи в Україні.
2. Наживо почуйте музику гурту, який роками є орієнтиром для багатьох колег по цеху.
3. Проведіть вечір в неповторній атмосфері справжнього індастріал року.

2 червня культові швейцарці The Young Gods дають свій перший концерт в Україні.

The Young Gods – індустріальний електро-рок гурт. Голос, барабани, електронні ландшафти і гітарні пасажі – лайв-сети цих трьох електрогуру по праву є дотиком до вічного, глибокого та п'янкого. "Боги" у назві – це не випадково. Свого часу, вони спровокували саунд-революцію у європейському андеграунді.

Історія групи почалась з принципової відмови від використання гітар. У складі як тоді, так і зараз є лише один справжній гітарист – це вокаліст Франц Трайхлер. До 1982 року він не тільки опанував гру на шести струнах, а й остаточно переситився її можливостями і композиційними структурами, які були в ходу у тодішніх рокерів. Значно пізніше вони повернуться до гітар – але вже зовсім іншими.

Другою найважливішою обставиною, що дозволила реалізуватися амбіціям The Young Gods, стало введення в музичний побут такого сьогодні пересічного вже приладу, як семплер. Вони були серед перших, хто почав використовувати їх. Уже перший сингл «Envoye!» (назву з відомою вільністю можна перевести як Маяковського "Нате!") у 1986 справив на європейських слухачів сильне враження - нічого подібного навіть в ті багаті на андеграундні експерименти часи ніхто не чув.

The Young Gods швидко підкорили американську публіку і придбали культовий статус в світовому масштабі. Досить сказати, що серед їх шанувальників значиться такий фахівець з гітарним ефектів, як гітарист U2 Едж, а Девід Боуї, перетворившись в героя індастріал-року в альбомі «Outside», називав своїми натхненниками саме The Young Gods.

Надихалися музиканти творами авангардистів і не бажали грати за правилами, які існували в рок-музиці. Вони створили власну музичну мову, в якому краут-рокерська моторика межувала з зонгами Курта Вайля, а пінкфлойдівська психоделія створювалася на панк-рокерських гітарах, препарованих за допомогою семплера.

В останніх альбомах The Young Gods повернулись до електронного звуку, захопились експериментами з ембіент-ландшафтами, а їх номери стали ще сміливішими та об'ємнішими. Враження, ніби з роками їх одержимість музикою оберт за обертом зростала і нині сягнула галактичних меж.

The Young Gods never grow old (с)

Концерт проходить в рамках мультидисциплінарної програми "Чужа Швейцарія" за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні.

Схожі події

Слава СЭ 20 жовтня 19:00, Нд Слава СЭ Київ, Центральний будинок художника від 120 грн. Слава СЭ Вже не хочу 20 жовтня Слава СЭ Центральний будинок художника Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 699 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД -40% на другий квиток 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати