24-pay-mark Created with Sketch.

The Retuses

11 травня 2019, сб. 19:00-21:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 650 ₴
від 650 ₴

Галерея

The Retuses у Києві - фото №1 The Retuses у Києві
The Retuses у Києві - фото №2 The Retuses у Києві афіша
The Retuses у Києві - фото №3 The Retuses у Києві квитки

Про подiю

Чому варто відвідати концерт The Retuses?

1. Пірнути у omyt з головою з чуттєвими піснями The Retuses.
2. Першими в Україні почути новий альбом наживо.
3. Взяти участь в душевній зустрічі з улюбленими музикантами та їх старими і новими хітами.

The Retuses у повному складі повертаються до Києва з новим альбомом!

Довге мовчання перерване. Прийшла весна і пора пірнати у вир з головою. У цьому нам допоможе наш хороший друг Міша Родіонов та його проект The Retuses, який приїде до Києва, щоб представити довгоочікувану платівку з відповідною назвою - OMYT.

Презентація відбудеться 10 травня у клубі Atlas.

Родіонов не випускав нової музики цілих шість років, з часів платівки Astra. Тоді для The Retuses були дивні часи: гурт розпався, учасники розбіглися хто куди, а сам Родіонов якийсь час поїздив по світу в якості one-man band - замінив собою всіх музикантів, граючи на інструментах сам. Потім і зовсім несподівано зник з радарів.

І так само несподівано з'явився, презентувавши за кілька місяців три нових треки. Однойменний OMYT, який схожий на знайому багатьом творчість Родіонова, а зовсім недавно PSP та AVERYHOT - абсолютно несподіваний відхід від фолк-попа в тріп-хоп. Треба сказати, Родіонову цей жанр пасує. Як розповів Михайло, альбом був записаний в кімнаті на 12 "квадратів" - спальні, в якій він робив всі попередні альбоми.

The Retuses зараз виступають в форматі тріо. У Києві вони представлять новий реліз, який інтригує не тільки однією лише зміною звучання. Минуло шість років і страшно цікаво, в який бік змінився лідер проекту - і як музикант, і як людина.

Не обійдеться і без композицій, які принесли йому славу на пост-радянському просторі. Йдеться про "єсенінські пісні" - кількох треках, в яких Родіонов використав вірші поета Сергія Єсеніна.

“Шагане”, “Письмо к женщине”, “Заметался пожар голубой”. Лірика, в якій шалена відчайдушність межувала на рівні з вселенським сумом, міцно сплелися з меланхолійною, мало не загадковою музикою Родіонова. Чималу роль зіграв в цьому і Мішин вокал - часом муркочущий, часом чуттєвий, часом відчайдушний.

Прийдешня платівка - безумовно нова глава для The Retuses, яку вони збираються ось-ось відкрити. Але без вашої присутності розповідь та атмосфера в ній будуть неповними. Тому чекаємо на вас.

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Сергій Жадан 25 травня 18:00, сб Сергій Жадан Київ, Палац спорту від 99 ₴ Сергій Жадан Вже не хочу 25 травня Сергій Жадан Палац спорту Придбати Джаз на даху 24 травня 19:00, пт Джаз на даху Київ, Тераса "Д12" від 250 ₴ Джаз на даху Вже не хочу 24 травня Джаз на даху Тераса "Д12" Придбати ДахаБраха 02 червня 19:00, нд ДахаБраха Київ, V’YAVA від 750 ₴ ДахаБраха Вже не хочу 02 червня ДахаБраха V’YAVA Придбати