24-pay-mark Created with Sketch.

THOMAS SCHUMACHER x KURENI

24 червня 2023, сб. 16:00-23:00
KURENI Київ, Паркова дорога, 4
від 400 ₴
від 400 ₴

Про подiю

Справжня німецька техно-машина на схилах Дніпра в KURENI!

Благодійна музична зустріч на користь ЗСУ!
Перші онлайн квитки - 300 грн

«I Am Machine» — це назва одного з останніх бестселлерів Thomas Schumacher, яка вже зібрала понад мільйон прослуховувань. Це ще одна демонстрація таланту та популярності Шумахера. А взагалі, грані життя Томаса Шумахера настільки всеохоплюючі, що виходять за рамки будь-якої біографії. Він унікально обдарований продюсер і ді-джей, який своїм творчим генієм сформував культуру декількох покольні рейверів.

Від початку своєї кар’єри з такими треками, як «Ficken», «When I Rock» або «Schall» (під його альтер-его Elektrochemie LK) і до сьогоднішнього дня, Томас Шумахер зміг підняти маси по всьому світу. Таким чином, попит на його фірмове звучання завжди великий, а його вплив на сучасний світ техно продовжує зростати. Разом с легендою техно свої сети готують талановиті київські артистки - Sasha Trey та Anastasia Gromova.

Його візит в Київ - неординарна подія навіть в мирні часи, а про характер, сміливість і людські якості Thomas Schumacher каже його приїзд в KURENI, незважаючи на складнощі логістики і повномасштабне вторгнення. Подія на віки!


Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ 29 червня 18:00, сб ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ Київ, Bel etage від 300 ₴ ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ Вже не хочу 29 червня ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ Bel etage Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати