26 жовтня 2018, Пт. 19:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 1000 грн.
від 1000 грн.

Галерея

Three Days Grace у Києві - фото №1 Three Days Grace у Києві
Three Days Grace у Києві - фото №2 Three Days Grace у Києві афіша
Three Days Grace у Києві - фото №3 Three Days Grace у Києві квитки
Three Days Grace у Києві - фото №4 Three Days Grace у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт Three Days Grace?

1. Канадські «енерджайзери» готові «порвати» Stereo Plaza новим неймовірним шоу.
2. Ви одними з перших побуваєте на лайві на підтримку нового альбому Outsider.
3. Дати волю своїм внутрішнім емоціям, - ви так довго цього чекали!

26 жовтня в Stereo Plaza - нестримні канадські альтернативщики Three Days Grace з новим альбомом Outsider! Там потрібно бути!

Нові дати туру в підтримку 6-ий платівки гурту з'явилися зовсім недавно. Самі музиканти розповідають, що очікування нових зустрічей з європейською публікою дуже хвилююче. Адже емоційна віддача залу на кожному концерті - просто божевільна.

Ви вже скучили за гітарною міццю, що пробуджує, чи не так? Чекаєте якісно-душевного удару по струнах, пронизливого до мурашок вокалу. І вашим очікуванням судилося втілитися в божевільно енергійний і драйвовий концерт Three Days Grace.

Відомі музиканти не раз відвідували Україну, доводячи натовп фанатів до стану, близького до нірвани. Одна з найяскравіших зустрічей української публіки з вибуховими канадцями відбулася в минулому році на фестивалі Atlas Weekend.

Приходьте, щоб почути з вуст Метта Уолста його щире «spasibo» і «kak dela?» І, звичайно, щоб на всі 100% відірватися під улюблену музику однієї з найбільш ротованих команд Канади за версією Billboard - важкоатлетів Three Days Grace.

Чекаємо всіх!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати