24-pay-mark Created with Sketch.

Three Days Grace

26 жовтня 2018, пт. 19:00
Stereo Plaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 1000 грн.
від 1000 грн.

Галерея

Three Days Grace у Києві - фото №1 Three Days Grace у Києві
Three Days Grace у Києві - фото №2 Three Days Grace у Києві афіша
Three Days Grace у Києві - фото №3 Three Days Grace у Києві квитки
Three Days Grace у Києві - фото №4 Three Days Grace у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт Three Days Grace?

1. Канадські «енерджайзери» готові «порвати» Stereo Plaza новим неймовірним шоу.
2. Ви одними з перших побуваєте на лайві на підтримку нового альбому Outsider.
3. Дати волю своїм внутрішнім емоціям, - ви так довго цього чекали!

26 жовтня в Stereo Plaza - нестримні канадські альтернативщики Three Days Grace з новим альбомом Outsider! Там потрібно бути!

Нові дати туру в підтримку 6-ий платівки гурту з'явилися зовсім недавно. Самі музиканти розповідають, що очікування нових зустрічей з європейською публікою дуже хвилююче. Адже емоційна віддача залу на кожному концерті - просто божевільна.

Ви вже скучили за гітарною міццю, що пробуджує, чи не так? Чекаєте якісно-душевного удару по струнах, пронизливого до мурашок вокалу. І вашим очікуванням судилося втілитися в божевільно енергійний і драйвовий концерт Three Days Grace.

Відомі музиканти не раз відвідували Україну, доводячи натовп фанатів до стану, близького до нірвани. Одна з найяскравіших зустрічей української публіки з вибуховими канадцями відбулася в минулому році на фестивалі Atlas Weekend.

Приходьте, щоб почути з вуст Метта Уолста його щире «spasibo» і «kak dela?» І, звичайно, щоб на всі 100% відірватися під улюблену музику однієї з найбільш ротованих команд Канади за версією Billboard - важкоатлетів Three Days Grace.

Чекаємо всіх!

Схожі події

Класика при свічках «Пори року» Вівальді 09 грудня 19:00, пт Класика при свічках «Пори року» Вівальді Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Класика при свічках «Пори року» Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках «Пори року» Вівальді КВЦ PARKOVY Придбати Світла класика при свічках 11 грудня 18:00, нд Світла класика при свічках Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Світла класика при свічках Вже не хочу 11 грудня Світла класика при свічках Будинок Кіно Придбати Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ 16 грудня 18:00, пт Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 1450 грн. Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Вже не хочу 16 грудня Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Stereo Plaza Придбати Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс 10 грудня 16:00, сб Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Вже не хочу 10 грудня Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс КВЦ PARKOVY Придбати