24-pay-mark Created with Sketch.

Three Days Grace

26 жовтня 2018, пт. 19:00-22:00
Stereo Plaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 1000 ₴
від 1000 ₴

Галерея

Three Days Grace у Києві - фото №1 Three Days Grace у Києві
Three Days Grace у Києві - фото №2 Three Days Grace у Києві афіша
Three Days Grace у Києві - фото №3 Three Days Grace у Києві квитки
Three Days Grace у Києві - фото №4 Three Days Grace у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт Three Days Grace?

1. Канадські «енерджайзери» готові «порвати» Stereo Plaza новим неймовірним шоу.
2. Ви одними з перших побуваєте на лайві на підтримку нового альбому Outsider.
3. Дати волю своїм внутрішнім емоціям, - ви так довго цього чекали!

26 жовтня в Stereo Plaza - нестримні канадські альтернативщики Three Days Grace з новим альбомом Outsider! Там потрібно бути!

Нові дати туру в підтримку 6-ий платівки гурту з'явилися зовсім недавно. Самі музиканти розповідають, що очікування нових зустрічей з європейською публікою дуже хвилююче. Адже емоційна віддача залу на кожному концерті - просто божевільна.

Ви вже скучили за гітарною міццю, що пробуджує, чи не так? Чекаєте якісно-душевного удару по струнах, пронизливого до мурашок вокалу. І вашим очікуванням судилося втілитися в божевільно енергійний і драйвовий концерт Three Days Grace.

Відомі музиканти не раз відвідували Україну, доводячи натовп фанатів до стану, близького до нірвани. Одна з найяскравіших зустрічей української публіки з вибуховими канадцями відбулася в минулому році на фестивалі Atlas Weekend.

Приходьте, щоб почути з вуст Метта Уолста його щире «spasibo» і «kak dela?» І, звичайно, щоб на всі 100% відірватися під улюблену музику однієї з найбільш ротованих команд Канади за версією Billboard - важкоатлетів Three Days Grace.

Чекаємо всіх!

Схожі події

Klavdia Petrivna 30 серпня 18:00, пт Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 499 ₴ Klavdia Petrivna Вже не хочу 30 серпня Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 07 липня 19:00, нд МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 550 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 07 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 10 травня 19:00, пт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Луцьк, Замок Любарта від 950 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 10 травня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Замок Любарта Придбати MAX BARSKIH 17 травня 19:00, пт MAX BARSKIH Київ, Палац спорту від 690 ₴ MAX BARSKIH Вже не хочу 17 травня MAX BARSKIH Палац спорту Придбати