Подію скасовано

THRILL PILL

15 березня - 30 квітня 2020 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 349 грн.
від 349 грн.
Обрати квиток

Про подiю

ПОДІЮ СКАСОВАНО

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію скасовано.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Організатор: ODDEE
Контакти організатора: [email protected]

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

THRILL PILL в Києві! Чекаємо вас 2020-03-15 о 20:00 на майданчику ATLAS, Київ.
Ви можете купити квитки на THRILL PILL на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Ти можеш любити його або ненавидіти, але йому на це плювати.
Тому що THRILL PILL - кращий! Репер, чиї треки геть засідають на підкірку мозку.
І саме ти зможеш почути в своєму місті його новий альбом "Откровение". Thrill Pill - один з наймолодших російських реп-виконавців. Він не боїться відвертих тим і сміливих експериментів і робить все, щоб створити нове якісне звучання. За допомогою творчості музикант зміг впоратися з особистими переживаннями і тепер допомагає зробити це іншим.