24-pay-mark Created with Sketch.

ТІК

10 листопада 2023, пт. 19:00
Probka Resto&Music Hall Харків, вул. Сумська 3
від 390 грн.
від 390 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Подія "ТІК" у Харкові відбудеться 2023-11-10 в 19:00 на локації Probka Resto&Music Hall.
Ви можете зручно придбати квитки на "ТІК" на Concert.ua онлайн.10 листопада легендарний гурт «ТІК» їде в Харків, аби запалити шаленим драйвом, неймовірними новими і улюбленими хітами всіх і кожного!На концертному майданчику PROBKA resto&music hall пролунає вогняний суперхіт цього літа- «кацапи, а чому ми вас маєм питати, як жити на власній землі?!»,який ми гучно заспіваємо разом всією залою!
 
А ще — найпершими наживо почуємо надзвичайно гарні пісні з нового альбому «ТІК» «18+»: магічно-прекрасну «Тантру», глибокі «Ніч» та «Дельфін», сатирично-стьобного «Яйцеслава» та гарячу пісню-продовження культової «Вчительки» — «Луї Віттон».
 
І, звісно, щодуху запалимо під безсмертні бестселери гурту: «Олені», «Вчителька», «Сірожине пірожине», «Апрєль», «Не цілуй», «Свєта», «Альо-на», «Біла хмара, чорна хмара»,«Люби ти Україну» та інші хіти!
 
Гурт «ТІК» цього року відсвяткував 18-річчя на сцені і, презентувавши новий розривний альбом, розпочав нову сторінку своєї творчості. 
 
У статусі легенд української музики Віктор Бронюк і «ТІК» у жовтні їдуть у великий тур Україною, аби потішити глядачів довгоочікуваними зустрічами і незабутніми емоціями.