24-pay-mark Created with Sketch.

ТІК

10 листопада 2023, пт. 19:00-21:00
Probka Resto&Music Hall Харків, вул. Сумська 3
від 390 ₴
від 390 ₴

Галерея

Про подiю

Концерти гурту ТІК Україною відбудуться в 2023 році!

Чому варто піти на концерти гурту?

  1. Легендарний гурт з мільйонами шанувальників.
  2. Гучна презентація нового альбому та головні хіти.
  3. Мегапозитивна подія з українським характером.

концерти гурту ТІК Україною

Гурт ТІК – суперпопулярний колектив, чия творчість є невід’ємною частиною українського музичного життя. Пісні ТІК супроводжують нас у найрізноманітніші моменти та дарують гарний настрій та неймовірні емоції. Цього року команда Віктора Бронюка святкує 18-річчя і презентує новий крутий альбом «18+»! В рамках довгоочікуваного осіннього туру колективу концерти відбудуться в 22-х містах нашої країни. Не пропустіть розривний виступ в Києві, адже музиканти дуже скучили за публікою і зібрали купу емоцій та вражень, якими хочуть поділитися.

Драйвові та позитивні композиції гурту ТІК на сцені

Цей вечір відзначиться шаленством емоцій та незабутніми враженнями. Адже у виконанні ваших улюблених музикантів прозвучать магічна «Тантра», проникливі «Ніч» та «Дельфін», стьобний хіт «Яйцеслав», «Луї Віттон» (ефектне продовження культової «Вчительки»), а також добре знайомі шедеври «Олені», «Сірожине пірожине», «Не цілуй», «Свєта», «Альо-на», «Люби ти Україну» та інші пісні. Ну і, звісно, обов’язково виконаємо разом суперхіт «кацапи, а чому ми вас маєм питати, як жити на власній землі?!» Улюблені пісні, яскрава харизма Віктора Бронюка, патріотичний настрій події – все це стане запорукою незабутнього відпочинку. Приходьте та запаліть разом з крутими музикантами! До зустрічі!

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Безкоштовний вхід для дітей не передбачено
✅ 14+
⌚️ Тривалість: 90-150 хвилин
🛡У випадку повітряної тривоги зі сцени буде оголошено подальший алогоритм дій

Де купити квитки на концерти гурту ТІК?

Замовляйте квитки онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 20.03, 21.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Дніпро, ПК Шинник від 650 ₴ АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 20.03, 21.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! ПК Шинник Придбати Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 550 ₴ Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Палац спорту Придбати АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 22.03, 23.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Полтава, Палац дозвілля «Листопад» від 600 ₴ АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 22.03, 23.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Палац дозвілля «Листопад» Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 23 березня 19:00, сб Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Полтава, Палац дозвілля «Листопад» від 650 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 23 березня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Палац дозвілля «Листопад» Придбати