16 листопада 2018, Пт. 20:00
Теплий Ламповий Київ, вул. Омельяновича-Павленко (Суворова), 4/6
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Tik Tu?

1. Послухати неперевершених експериментаторів.
2. Дізнатися, що нового приготувала своїм шанувальникам команда.
3. Провести вечір у душевній компанії.

16 листопада в "Теплому Ламповому" відбудеться атмосферний концерт тернопільського гурту Tik Tu. Не пропустіть можливість отримати новий досвід!

Це експериментальне музичне тріо з Тернополя виділяється яскраво й оригінально серед просторів сучасної української інді-сцени. Два роки тому команда голосно заявила про себе дебютним альбомом Shuma. Збірник оцінили і шукачі нового саунду, і критики. А наприкінці цього літа група справедливо потрапила в топ кращих за версією видання "Новое время".

Усі музиканти Tik Tu - мультиінструменталісти. А значить, у їхніх композиціях легко можна почути і орган, і флейту, і перкусії, і скрипки, і банджо. Що вже говорити про барабани або гітари! Усі ці інструменти з легкістю підкоряються Наталі, Роману і Лесику. Члени групи грають за необхідності доповнюючи і замінюючи одне одного, що створює особливу атмосферу перформансу.

До речі, з литовської словосполучення "Tik Tu" перекладається як "тільки ти". А значить, тільки ти, дорогий слухач, не повинен пропустити цей концерт! Адже ці унікальні експериментатори, безумовно, здивують усіх цієї осені.

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати