16 листопада 2018, Пт. 20:00
Теплий Ламповий Київ, вул. Омельяновича-Павленко (Суворова), 4/6
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Tik Tu?

1. Послухати неперевершених експериментаторів.
2. Дізнатися, що нового приготувала своїм шанувальникам команда.
3. Провести вечір у душевній компанії.

16 листопада в "Теплому Ламповому" відбудеться атмосферний концерт тернопільського гурту Tik Tu. Не пропустіть можливість отримати новий досвід!

Це експериментальне музичне тріо з Тернополя виділяється яскраво й оригінально серед просторів сучасної української інді-сцени. Два роки тому команда голосно заявила про себе дебютним альбомом Shuma. Збірник оцінили і шукачі нового саунду, і критики. А наприкінці цього літа група справедливо потрапила в топ кращих за версією видання "Новое время".

Усі музиканти Tik Tu - мультиінструменталісти. А значить, у їхніх композиціях легко можна почути і орган, і флейту, і перкусії, і скрипки, і банджо. Що вже говорити про барабани або гітари! Усі ці інструменти з легкістю підкоряються Наталі, Роману і Лесику. Члени групи грають за необхідності доповнюючи і замінюючи одне одного, що створює особливу атмосферу перформансу.

До речі, з литовської словосполучення "Tik Tu" перекладається як "тільки ти". А значить, тільки ти, дорогий слухач, не повинен пропустити цей концерт! Адже ці унікальні експериментатори, безумовно, здивують усіх цієї осені.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Дворец Спорта, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Дворец Спорта Придбати