Автограф-сесія Тілля Ліндеманна (Rammstein)

30 листопада 2018, Пт. 17:00
від 950 грн.
від 950 грн.

Про подiю

У Києві відбудеться автограф-сесія Тілля Ліндеманна (Rammstein) у рамках туру «Messer»!

Вокаліст і співзасновник легендарного гурту Rammstein Тілль Ліндеманн – епатажний і незабутній, людина багатьох талантів. У рамках книжково-музичного туру країнами Східної Європи він виступить у Києві з концертом авторського проекту Lindemann та представить свою поетичну збірку «Messer».

Ексклюзивна автограф-сесія Тілля Ліндеманна для власників збірки відбудеться 30 листопада о 17.00 в арт-галереї ЦЕХ.

Пакет (квиток + книга) ви можете придбати виключно на сайті Concert.ua. Книгу можна отримати особисто при вході за наявності квитка.

УВАГА! Кількість книг і квитків обмежена. Приносити на підпис сторонні предмети (диски, платівки, гітари, постери та інше) не дозволяється.

На автограф-сесії не забороняється користування мобільними телефонами, однак охорона має право відмовити вам у можливості зробити селфі.

Фотозйомка заборонена.

Схожі події

Подарункові Сертифікати CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Вт Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 200 грн. Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати Світи Івана Вирипаєва 14 липня 19:00, Нд Світи Івана Вирипаєва Київ, Будинок Кіно від 200 грн. Світи Івана Вирипаєва Вже не хочу 14 липня Світи Івана Вирипаєва Будинок Кіно Придбати Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» 23 червня 16:00, Нд Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Одеса, Літній театр Морвокзал від 100 грн. Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Вже не хочу 23 червня Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Літній театр Морвокзал Придбати Віра Полозкова 21 липня 20:00, Нд Віра Полозкова Одеса, Зелений театр від 350 грн. Віра Полозкова Вже не хочу 21 липня Віра Полозкова Зелений театр Придбати