Тіма Білоруських

13 листопада 2020, Пт. 19:00
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 390 грн.
від 390 грн.
Обрати квиток

Галерея

Тіма Білоруських у Києві - фото №1 Тіма Білоруських у Києві
Тіма Білоруських у Києві - фото №2 Тіма Білоруських у Києві афіша

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА ПЕРВОЕ Концертное Агентство


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою:[email protected]

Чому варто піти на концерт Тіми Білоруських у Києві?

1. Гармонійно влитися в родину відданих фанів відомого артиста.
2. Побувати у власному світі Тіми, але при цьому не втратити зв'язок з реальністю.
3. Не втриматися на місці й разом з кумиром заспівати прості й зрозумілі рядки улюблених треків.

Великий сольний концерт Тіми Білоруських у Києві

25 березня в Палаці Спорту відбудеться сольний концерт харизматичного репера Тіми Білоруських. Маєш круту нагоду побачитися з кумиром особисто й почути улюблені треки наживо: хапай квитки собі й замов усім своїм!

Вибухові хіти Тіми Білоруських на сцені Палацу Спорту

Впевнений у собі та відкритий для всіх Тіма готує для киян та гостей міста справжній вибух. Потужна програма включає топові треки артиста – «Мокрые кроссы», «Витаминка», «Незабудка», Rassvet та інші проникливі композиції. Як мовиться, не «кросами» єдиними. Хоча саме цей сингл вивів Тимофія на верхівку рейтингів соцмереж і допоміг заявити про себе на просторах інтернету. «Мокрые кроссы» потрапили в Топ-5 Apple Music і мають мільйони переглядів на ресурсі YouTube.

Сьогодні ж талановитий репер перетнув межу онлайн-популярності та вийшов на потужні сольні лайви й абсолютні солд-аути. Тіма Білоруських – автор і виконавець, якому вдається втримати межу між створенням життєвої лірики та використанням лайливих слів і «наркотично-алкогольних» тем. Саме це й приваблює тисячні натовпи шанувальників.

Приходь та розчинися в чесних і влучних рядках!

Де купити квитки на концерт Тіми Білоруських у Києві?

Замовити квитки на концерт Тіми Білоруських у Палаці Спорту просто зараз можна на Concert.ua.

Артисти