Тіма Білоруських

24 серпня 2019, Сб. 19:00
Red Line Одеса, Пляж Аркадія, Ліве крило
від 500 грн.
від 500 грн.

Про подiю

Реп-феномен Тіма Білоруських в Україні

Зовсім недавно на горизонті з'явилася нова інтернет-зірка на ім'я Тіма Білоруських. З моменту публікації його хіта "Мокрі кроси" до початку масштабних гастролей пройшло всього нічого, але 20-річний хлопець з Мінська розширює географію виступів і вперше приїжджає з концертом до Одеси. Автор пісень "Іскри" і "Незабудка" виступить 24 серпня 2019 року клубі Red Line!

Автор хіта "Мокрі кроси": цю пісню Тіма Білоруських опублікував в своєму паблік ВКонтакте в 2018 році, а зараз вже гастролює з концертним туром по СНД. Хлопця з Білорусі виділяє відсутність нахабною епатажності - замість цього він сконцентрований на музиці і якості живих виступів.

Музика нового покоління. Тіма Білоруських виявився десь посеред двох вогнів: з одного боку його феноменальна слава зобов'язана інтернету, як у багатьох молодих реперів. Але при цьому хлопець не намагається "перевернути гру", а підходить до справи відповідально - радіоефіри, спілкування з шанувальниками, виснажливі гастролі і багато іншого. У той час як його треки очолюють музичні чарти стрімінгових ресурсів, а кліпи збирають сотні тисяч переглядів на YouTube.

Нові пісні і все хіти: першу велику славу серед користувачів соціальних мереж Тіма отримав після релізу треку "Мокрі кроси", в якому він, "мокрий наскрізь до глибини душі", йде до коханої в "мокрих кросах". Людина виріс в музичній сім'ї, а тому переконаний, що музика повинна дивувати і дарувати емоції. І судячи з відгуків задоволених шанувальників, з цими завданнями Тіма Білоруських справляється на 100%.

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Крихітка 14 лютого 19:00, Пт Крихітка Київ, Bel etage від 500 грн. Крихітка Вже не хочу 14 лютого Крихітка Bel etage Придбати