Тіма Білоруських

24 серпня 2019, Сб. 19:00
Red Line Одеса, Пляж Аркадія, Ліве крило
від 500 грн.
від 500 грн.

Про подiю

Реп-феномен Тіма Білоруських в Україні

Зовсім недавно на горизонті з'явилася нова інтернет-зірка на ім'я Тіма Білоруських. З моменту публікації його хіта "Мокрі кроси" до початку масштабних гастролей пройшло всього нічого, але 20-річний хлопець з Мінська розширює географію виступів і вперше приїжджає з концертом до Одеси. Автор пісень "Іскри" і "Незабудка" виступить 24 серпня 2019 року клубі Red Line!

Автор хіта "Мокрі кроси": цю пісню Тіма Білоруських опублікував в своєму паблік ВКонтакте в 2018 році, а зараз вже гастролює з концертним туром по СНД. Хлопця з Білорусі виділяє відсутність нахабною епатажності - замість цього він сконцентрований на музиці і якості живих виступів.

Музика нового покоління. Тіма Білоруських виявився десь посеред двох вогнів: з одного боку його феноменальна слава зобов'язана інтернету, як у багатьох молодих реперів. Але при цьому хлопець не намагається "перевернути гру", а підходить до справи відповідально - радіоефіри, спілкування з шанувальниками, виснажливі гастролі і багато іншого. У той час як його треки очолюють музичні чарти стрімінгових ресурсів, а кліпи збирають сотні тисяч переглядів на YouTube.

Нові пісні і все хіти: першу велику славу серед користувачів соціальних мереж Тіма отримав після релізу треку "Мокрі кроси", в якому він, "мокрий наскрізь до глибини душі", йде до коханої в "мокрих кросах". Людина виріс в музичній сім'ї, а тому переконаний, що музика повинна дивувати і дарувати емоції. І судячи з відгуків задоволених шанувальників, з цими завданнями Тіма Білоруських справляється на 100%.

Схожі події

Christian Löffler (LIVE) 29 серпня 20:00, Сб Christian Löffler (LIVE) Київ, 19-й павільйон ВДНГ від 300 грн. Christian Löffler (LIVE) Вже не хочу 29 серпня Christian Löffler (LIVE) 19-й павільйон ВДНГ Придбати КУРАЖ NOT ONLY JAZZ 15 серпня 12:00, Сб КУРАЖ NOT ONLY JAZZ Київ, ВДНГ від 150 грн. КУРАЖ NOT ONLY JAZZ Вже не хочу 15 серпня КУРАЖ NOT ONLY JAZZ ВДНГ Придбати Рок баллады в саду. Виртуозы Киева 14 серпня 19:00, Пт Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 400 грн. Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Вже не хочу 14 серпня Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати