Тимур Шаов

24 лютого 2019, Нд. 19:00
Єврейський культурний центр Одеса, вул. Ніжинська, 77/79
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Тимур Шаов в авторській пісні був трохи відособлений. Іноді його називають «співаючий Жванецький», іноді порівнюють з Галичем і Висоцьким. Але у нього, безсумнівно, своя оригінальна інтонація.

Дуже складно віднести творчість Шаова до якогось музичного напрямку. Він - різний. У його музичному форматі та авторська пісня і рок-н-рол, і романс і балада, і стилізації під міський фольклор, і національні мотиви.

Його пісні можна почути і по радіо «Ехо Москви» і на радіо «Шансон». Його приймають як свого і на фестивалі «Старий рок» в Єкатеринбурзі, і на Грушинском фестивалі. У різний час його запрошували на свої передачі Михайло Веллер і Віктор Топаллером, Андрій Максимов і Світлана Сорокіна, інтерв'ю у нього брали Дмитро Биков і Лев Аннінський. Тимур лауреат таких різних премій, як «Золотий Остап» і «Шансон року», «Золоте перо Русі» і премія фонду Висоцького «Бард Росії».

Нова програма називається «При чому тут Фрейд?». Пісні з нового альбому, як завжди, різноманітні за стилістикою і тематикою. Є і зла сатира і добре дураковаляніе, є і авторська пісня, і рок-н-рол, і навіть реп. І, звичайно, в наше політизоване час Тимур не міг не написати про політику. Але все це з неповторним «фірмовим» Шаовскім гумором. Разом з Тимуром на сцену вийдуть його друзі-музиканти:

Микола Григор'єв (гітара) - переміг на конкурсі гітаристів, який проводила фірма «Сігма», і отримав перший приз - гітару з рук великого гітариста Томмі Еммануеля, і мандолініста Михайло Маховіч.