Тимур Шаов. Презентація нового альбому

23 лютого 2019, Сб. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Тимура Шаова іноді називають «Жванецьким, що співає», іноді порівнюють з Галичем і Висоцьким. Але у нього, безсумнівно, своя оригінальна інтонація.

Дуже складно віднести творчість Шаова до якогось музичного напрямку. Він – різний. У його музичному форматі є авторська пісня і рок-н-рол, і романс і балада, і стилізації під міський фольклор, і національні мотиви.

Його пісні можна почути і по радіо «Эхо Москвы» і на радіо «Шансон». Його приймають як свого і на фестивалі «Старий рок» в Єкатеринбурзі, і на Грушинском фестивалі. У різний час його запрошували на свої передачі Михайло Веллер і Віктор Топаллером, Андрій Максимов і Світлана Сорокіна, інтерв'ю у нього брали Дмитро Биков і Лев Аннінський. Тимур лауреат таких різних премій, як «Золотий Остап» і «Шансон року», «Золоте перо Русі» і премія фонду Висоцького «Бард Росії».

Його пісні любить театральний люд, вони сюжетні, драматургійні. В Youtube сотні аматорських кліпів, зроблених вдячними слухачами на його пісні. Пісні Тимура, як дзеркало, відображають наш непростий час, і завжди з надією, що все, обов'язково, зміниться на краще.

Хтось сказав: «Спасибі, Тимуре, за ваші пісні, вони такі різні, що їх не нудно слухати поспіль!»

Нова програма називається «При чому тут Фрейд?». Пісні з нового альбому, як завжди, різноманітні за стилістикою і тематикою. Є і зла сатира, і добре "дурковість", є і авторська пісня і рок-н-рол, і навіть реп. І, звичайно, в наш політизований час Тимур не міг не написати про політику. Але все це з неповторним «фірмовим» Шаовскім гумором. Разом з Тимуром на сцену вийдуть його друзі-музиканти: Микола Григор'єв (гітара), який переміг на конкурсі гітаристів, який проводила фірма «Сігма», і отримав перший приз – гітару з рук великого гітариста Томмі Еммануеля, і мандолініста Михайло Маховіч, якого називають «золотою мандоліною Росії ».

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати The Chemical Brothers special offer 15 червня 20:00, Сб The Chemical Brothers Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 150 грн. The Chemical Brothers Вже не хочу 15 червня The Chemical Brothers Міжнародний Виставковий Центр Придбати