Тимур Шаов. Презентація нового альбому

23 лютого 2019, Сб. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Тимура Шаова іноді називають «Жванецьким, що співає», іноді порівнюють з Галичем і Висоцьким. Але у нього, безсумнівно, своя оригінальна інтонація.

Дуже складно віднести творчість Шаова до якогось музичного напрямку. Він – різний. У його музичному форматі є авторська пісня і рок-н-рол, і романс і балада, і стилізації під міський фольклор, і національні мотиви.

Його пісні можна почути і по радіо «Эхо Москвы» і на радіо «Шансон». Його приймають як свого і на фестивалі «Старий рок» в Єкатеринбурзі, і на Грушинском фестивалі. У різний час його запрошували на свої передачі Михайло Веллер і Віктор Топаллером, Андрій Максимов і Світлана Сорокіна, інтерв'ю у нього брали Дмитро Биков і Лев Аннінський. Тимур лауреат таких різних премій, як «Золотий Остап» і «Шансон року», «Золоте перо Русі» і премія фонду Висоцького «Бард Росії».

Його пісні любить театральний люд, вони сюжетні, драматургійні. В Youtube сотні аматорських кліпів, зроблених вдячними слухачами на його пісні. Пісні Тимура, як дзеркало, відображають наш непростий час, і завжди з надією, що все, обов'язково, зміниться на краще.

Хтось сказав: «Спасибі, Тимуре, за ваші пісні, вони такі різні, що їх не нудно слухати поспіль!»

Нова програма називається «При чому тут Фрейд?». Пісні з нового альбому, як завжди, різноманітні за стилістикою і тематикою. Є і зла сатира, і добре "дурковість", є і авторська пісня і рок-н-рол, і навіть реп. І, звичайно, в наш політизований час Тимур не міг не написати про політику. Але все це з неповторним «фірмовим» Шаовскім гумором. Разом з Тимуром на сцену вийдуть його друзі-музиканти: Микола Григор'єв (гітара), який переміг на конкурсі гітаристів, який проводила фірма «Сігма», і отримав перший приз – гітару з рук великого гітариста Томмі Еммануеля, і мандолініста Михайло Маховіч, якого називають «золотою мандоліною Росії ».