Тінь Сонця

2 грудня 2018, Нд. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Тінь Сонця у Києві - фото №1 picture
Тінь Сонця у Києві - фото №2 picture
Тінь Сонця у Києві - фото №3 picture
Тінь Сонця у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт гурту Тінь Сонця?

1. Рок-артилерія української сцени
2. Команда з національним колоритом та патріотичною лірикою
3. Музика сучасних українців – сміливих і сповнених віри у власні сили

1 листопада 2018 року «Тінь Сонця» презентує новий альбом «Зачарований світ» і відразу ж вирушає в тур у його підтримку.

Нова платівка суттєво вирізнятиметься з-поміж дискографії гурту насамперед наповненням – це є довгоочікувана колекція романтичних пісень за всю історію «Тіней». Традиційно, альбом названо уривком однієї з композицій, що до нього увійде, але давні шанувальники гурту напевно відразу зрозуміють у чому тут додаткова «родзинка»: на платівці вже у новому звучанні прозвучить декілька пісень з паралельного романтичного проекту «Зачарований Світ», який «Тінь Сонця» започаткували досить давно, проте з різних причин відклали у «далеку шухляду».

В той же час головним лейтмотивом альбому обіцяє бути зовсім нова композиція «Осінь. Ти моя Весна», яку «Тінь Сонця» планує презентувати вже у вересні.

До альбому також увійдуть вже добре знані сінгли: «Закохані вогні» та пісня у дуеті з Христиною Панасюк – «Останні ночі без тебе». Безумовно, потішать наповнення альбому уже легендарні балади «Де зорі нагадують тебе» та «Добрий ангел». І це далеко не все!

Тур в підтримку нового альбому «Зачарований Світ» розпочнеться 2 листопада і з новим альбомом гурт завітає до Кривого Рогу, Дніпра, Запоріжжя, Одеси, Харкова, Львова та інших міст.

Фінальний концерт туру відбудеться в Києві у клубі «Atlas» 2 грудня.

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати