Тіна Кароль. Колядки

12 січня 2019, Сб. 19:00
БК Дніпроспецсталь Запоріжжя, б-р Шевченка, 1
від 390 грн.
від 390 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Тіни Кароль "Колядки"?

1. Зробити новорічний подарунок собі та своїм близьким.
2. Відчути, як музика може зцілити душу.
3. Влаштувати добре свято для своєї сім'ї.

Тіна Кароль підготувала для шанувальників приголомшливий сюрприз! Справжній новорічний подарунок - різдвяну програму під назвою "Колядки та обрані хіти".

Концерт складатиметься з двох частин. Спочатку Тіна виконає найвідоміші народні колядки, але в оригінальній музичній обробці. Пісні, які прославляють Різдво, ще раз доведуть, що в одвічній боротьбі між світлом і темрявою завжди перемагає добро!

За словами Тіни Кароль, сьогодні люди майже втратили віру в диво. Але чудеса всюди, вони навколо нас, варто лише відкрити для них очі та серце! Свою місію виконавиця бачить у тому, щоб музикою надихати людей. Забуті українські колядки обов'язково розчулять вас красою, мелодійністю і автентичністю. До речі, сама співачка постане на концерті перед глядачами в досить несподіваному і яскравому фантазійному образі Коляди.

А в другій частині концерту шанувальники Тіни Кароль зможуть підспівувати улюбленим хітам. Ви почуєте обране з репертуару артистки.

Влаштуйте собі найкращий подарунок на новорічні свята! Чекаємо на вас!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Музика на терасі 17 поверху 17 травня 19:30, Пт Музика на терасі 17 поверху Київ, IQ Business Center від 340 грн. Музика на терасі 17 поверху Вже не хочу 17 травня Музика на терасі 17 поверху IQ Business Center Придбати Пошлая Молли -30% на другий 25 травня 18:00, Сб Пошлая Молли Харків, Арт-завод МЕХАНІКА від 350 грн. Пошлая Молли Вже не хочу 25 травня Пошлая Молли Арт-завод МЕХАНІКА Придбати