Тіна Кароль

8 березня 2019, Пт. 17:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 600 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантований повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:19:00 07/03/2019. деталі тут
від 600 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Нова програма Тіни Кароль - це симбіоз жіночих історій, виражених в піснях і танцювальних постановках в стилі modern and contemporary. У концерті бере участь балет Kozar Dance Theatre під посібникам хореографа-постановника Василя Козаря.

«Інтонації» - це яскраве і складно технологічне шоу. Завдяки перевізний телевізійній станції на концерті використовується багатокамерна зйомка, паралельний монтаж з графікою і візуальними ефектами. Глядачі вперше бачать пряму life-трансляцію концерту відразу на екранах в залі.

«Кожна пісня - це інтонації моєї душі. У цьому альбомі я інтонірую щиро і чисто, з ніжністю і надривом. Це одкровення мого жіночого Я. Впевнена, що кожен почує в моїх нових піснях свої інтонації», - каже Тіна Кароль про свій новий альбом, який повністю звучить в концерті. Співачка також співає всі свої знамениті хіти, концерт триває дві з половиною години.

Сучасна хореографія, живий звук, світлові та відео спецефекти роблять шоу барвистим і наповненим всією палітрою почуттів.

Інші дати

Тіна Кароль

08 березня 2019 20:00

Театр музкомедії, Одеса

Перейти до опису
від 600 грн.