8 березня 2019, Пт. 20:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 600 грн.
від 600 грн.

Про подiю

Нова програма Тіни Кароль - це симбіоз жіночих історій, виражених в піснях і танцювальних постановках в стилі modern and contemporary. У концерті бере участь балет Kozar Dance Theatre під посібникам хореографа-постановника Василя Козаря.

«Інтонації» - це яскраве і складно технологічне шоу. Завдяки перевізний телевізійній станції на концерті використовується багатокамерна зйомка, паралельний монтаж з графікою і візуальними ефектами. Глядачі вперше бачать пряму life-трансляцію концерту відразу на екранах в залі.

«Кожна пісня - це інтонації моєї душі. У цьому альбомі я інтонірую щиро і чисто, з ніжністю і надривом. Це одкровення мого жіночого Я. Впевнена, що кожен почує в моїх нових піснях свої інтонації», - каже Тіна Кароль про свій новий альбом, який повністю звучить в концерті. Співачка також співає всі свої знамениті хіти, концерт триває дві з половиною години.

Сучасна хореографія, живий звук, світлові та відео спецефекти роблять шоу барвистим і наповненим всією палітрою почуттів.

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Музика на терасі 17 поверху 17 травня 19:30, Пт Музика на терасі 17 поверху Київ, IQ Business Center від 340 грн. Музика на терасі 17 поверху Вже не хочу 17 травня Музика на терасі 17 поверху IQ Business Center Придбати Пошлая Молли -30% на другий 25 травня 18:00, Сб Пошлая Молли Харків, Арт-завод МЕХАНІКА від 350 грн. Пошлая Молли Вже не хочу 25 травня Пошлая Молли Арт-завод МЕХАНІКА Придбати