Тіні забутих предків

22 вересня 2020, Вт. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Тіні забутих предків в Одесі! Чекаємо вас 2020-09-22 о 19:00 на майданчику Український театр, Одеса.
Ви можете купити квитки на Тіні забутих предків на Concert.ua онлайнПочнемо, вибачте, з другого народження. З виходу на кіноекрани прославленої картини «Тіні забутих предків». Цей фільм миттєво став на всіх континентах планети не просто подією в мистецтві, а справжнім відкриттям.

Відкриттям невідомого і загадкового, але такого захоплюючого і наповненого життям світу стародавніх українців. Тоді знамениту поетичну прозу, народжену насамперед душею і серцем Михайла Коцюбинського, донесли до сучасників Сергій Параджанов з фантастичною Ларисою Кадочниковою в головній ролі.

Йшли роки і десятиліття. Свої діти, а потім і внуки з'явилися у тих, чиї батьки дивилися той неперевершений фільм. І ось уже зі своїм поглядом на історію рідної країни, до свого розуміння і почуттям давніх подій дебютував на театрі режисер Іван Уривський. І вибухнула оваціями глядацька аудиторія Києва і Одеси, якій насправді пощастило стати свідками третього народження національної класики від Коцюбинського.

І ще роки пройшли. Але не проходить захопленість глядачів авангардним і одночасно цілком виправданим пластично-музичним дійством, створеним Уривським на класичній основі, з дивно несподіваними і вражаючими сценічними ефектами XXI століття. Саме тут в третій раз відроджується неповторна картина, настояна на корені нашої з вами історії.

До речі, глядачі цієї вистави займуть місця не в залі, а безпосередньо на сцені, де, власне, і розгортаються події, тому місць в продажу - вкрай мало.