СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ

Тіні забутих предків

7 квітня 2020, Вт. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Тіні забутих предків в Одесі! Чекаємо вас 2020-04-07 о 19:00 на майданчику Український театр, Одеса.
Ви можете купити квитки на Тіні забутих предків на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Почнемо, вибачте, з другого народження. З виходу на кіноекрани прославленої картини «Тіні забутих предків». Цей фільм миттєво став на всіх континентах планети не просто подією в мистецтві, а справжнім відкриттям.

Відкриттям невідомого і загадкового, але такого захоплюючого і наповненого життям світу стародавніх українців. Тоді знамениту поетичну прозу, народжену насамперед душею і серцем Михайла Коцюбинського, донесли до сучасників Сергій Параджанов з фантастичною Ларисою Кадочниковою в головній ролі.

Йшли роки і десятиліття. Свої діти, а потім і внуки з'явилися у тих, чиї батьки дивилися той неперевершений фільм. І ось уже зі своїм поглядом на історію рідної країни, до свого розуміння і почуттям давніх подій дебютував на театрі режисер Іван Уривський. І вибухнула оваціями глядацька аудиторія Києва і Одеси, якій насправді пощастило стати свідками третього народження національної класики від Коцюбинського.

І ще роки пройшли. Але не проходить захопленість глядачів авангардним і одночасно цілком виправданим пластично-музичним дійством, створеним Уривським на класичній основі, з дивно несподіваними і вражаючими сценічними ефектами XXI століття. Саме тут в третій раз відроджується неповторна картина, настояна на корені нашої з вами історії.

До речі, глядачі цієї вистави займуть місця не в залі, а безпосередньо на сцені, де, власне, і розгортаються події, тому місць в продажу - вкрай мало.

Схожі події

Чарівник смарагдового міста Нова дата 06 червня 12:00, Сб Чарівник смарагдового міста Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 100 грн. Чарівник смарагдового міста Вже не хочу 06 червня Чарівник смарагдового міста Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Нареченого викликали, дівчатка? 16 липня 20:00, Чт Нареченого викликали, дівчатка? Київ, Freedom Hall від 400 грн. Нареченого викликали, дівчатка? Вже не хочу 16 липня Нареченого викликали, дівчатка? Freedom Hall Придбати Солодка Даруся Нова дата 07 вересня 19:00, Пн Солодка Даруся Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 170 грн. Солодка Даруся Вже не хочу 07 вересня Солодка Даруся Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 15:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати