Тіні забутих предків

2 листопада 2019, Сб. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Почнемо, вибачте, з другого народження. З виходу на кіноекрани прославленої картини «Тіні забутих предків». Цей фільм миттєво став на всіх континентах планети не просто подією в мистецтві, а справжнім відкриттям.

Відкриттям невідомого і загадкового, але такого захоплюючого і наповненого життям світу стародавніх українців. Тоді знамениту поетичну прозу, народжену насамперед душею і серцем Михайла Коцюбинського, донесли до сучасників Сергій Параджанов з фантастичною Ларисою Кадочниковою в головній ролі.

Йшли роки і десятиліття. Свої діти, а потім і внуки з'явилися у тих, чиї батьки дивилися той неперевершений фільм. І ось уже зі своїм поглядом на історію рідної країни, до свого розуміння і почуттям давніх подій дебютував на театрі режисер Іван Уривський. І вибухнула оваціями глядацька аудиторія Києва і Одеси, якій насправді пощастило стати свідками третього народження національної класики від Коцюбинського.

І ще роки пройшли. Але не проходить захопленість глядачів авангардним і одночасно цілком виправданим пластично-музичним дійством, створеним Уривським на класичній основі, з дивно несподіваними і вражаючими сценічними ефектами XXI століття. Саме тут в третій раз відроджується неповторна картина, настояна на корені нашої з вами історії.

До речі, глядачі цієї вистави займуть місця не в залі, а безпосередньо на сцені, де, власне, і розгортаються події, тому місць в продажу - вкрай мало.

Схожі події

Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати В джазі тільки дівчата 08 грудня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 08 грудня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 3 Події Пісочна казка Снігова Королева 8.12 - 21.12.2019 Поневолення любов'ю 07 грудня 19:00, Сб Поневолення любов'ю Одеса, Український театр від 80 грн. Поневолення любов'ю Вже не хочу 07 грудня Поневолення любов'ю Український театр Придбати